OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 

Lato 2017 Kruszwica dzień 4

Kruszwica Lato 2017 dzień nr 4

Pobyt naszych podopiecznych z Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej oraz grupy ogólnosportowej,rozkręca się na dobre.
Wtorek upłynął pod znakiem intensywnych zajęć z zakresu nauki i doskonalenia gry obronnej,techniki piłkarskiej oraz kształtowania cech motorycznych naszych zawodników.Grupa ogólnosportowa spędziła czas na kształtowaniu umiejętności siatkarskich oraz grach i zabawach ruchowych.
Każda grupa aktywnie uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach z języka angielskiego,a pod koniec dnia Liga Mistrzów wzbudzająca jak zwykle sportowe emocje.
W ciągu upalnego dnia korzystamy oczywiście z pobliskiego kąpieliska,aby schładzać się podczas trwania wysokich temperatur.
Życie obozowe tętni od rana do wieczora,a każdy dzień choć napięty kończy się z uśmiechem na ustach.Lato 2017 Kruszwica dzień 1,2,3

Kruszwica Lato 2017
Zgrupowanie sportowe Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej

Od 05.08.2017 w Kruszwicy gościmy z naszą Akademią na przedsezonowym zgrupowaniu.
Oprócz grupy piłkarzy z rocznika 2004/2005,którzy szlifują formę pod okiem naszych szkoleniowców,jest również tradycyjnie grupa ogólnosportowa spędzająca aktywnie wakacje.
Nad przygotowaniem do rundy jesiennej czuwa kadra trenerska w składzie Sonia Gorzkowska(lekkoatletyka,gry i zabawy ruchowe),Kinga Pazdro(lekkoatletyka,gry i zabawy ruchowe),Bartosz Podoski (język angielski)Tomasz Mazurkiewicz,Mikołaj Podgórniak,Icaro Pereira-Santos,Sebastian Czajka(trenerzy piłkarscy).
Pierwsze trzy dni upłynęły pod znakiem intensywnej pracy zarówno pod kątem nauczania i doskonalenia techniki,taktyki,ale także rozwoju motorycznego.Każdego wieczoru rozgrywane są turnieje piłkarskie,a z uwagi na fantastyczną pogodę korzystamy także z kąpieli zarówno słonecznej,jak i wodnej:)

Zapraszamy do obejrzenia fotek z naszego pobytu,które znajdują się w osobnym albumie na FBWałcz dzień 7 i 8

Przedostatni dzień obozu był bogaty w wydarzenia.

       Zaczęliśmy od konkursu karaoke, w którym można był śpiewać w dowolnym układzie. Listę zdominowały polskie piosenki, chłopcy wykazali się dużą kreatywnością i poczuciem humoru. Niektórzy wspierali w wykonaniu mniej odważnych. Było wesoło i sympatycznie. Zaraz po tym udaliśmy się na przedpołudniowy trening piłkarski oraz doskonalący sprawność motoryczną.

       Po przerwie obiadowej grupa starsza przeszła na basen, a młodsi adepci futbolu rozegrali sparing przeciwko MUKS Orzeł Wałcz rocznik 2007. Mecz mógł się podobać. Chłopcy pokazali w czasie gry dużo elemantów z treningów w minionym tygodniu. Z kronikarskiego obowiązku- wygraliśmy 7:2 (ale warto nadmienić, że przeciwnicy mieli w większości młodszych piłkarzy od naszych). Przed kolacją odbyła się jeszcze jednostka dzielonych zajęć dla obu grup, podczas której skupiliśmy się na doskonaleniu techniki indywidualnej i grze 1x1.
      Wieczorem zakończyliśmy turniej Familiada Cup oraz rozegraliśmy turniej Zamknięcia.

 

Jutro pakowanie toreb i walizek oraz gra w siatkonogę, podsumowanie obozu i po obiedzie wesoły autokar wraca do Gdyni. Planowany przyjazd na plac apelowy ZS nr 14 około godziny 18.00.Wałcz dzień nr 6

Czwartek zaplanowano w harmonogramie jako nieco luźniejszy tak, aby na końcówkę obozu mieć jeszcze zapas sił.
      Zajęcia przedpołudniowe odbyły się w podgrupach, młodsi na dużej sali doskonalili technikę uderzeń i grę słabszą nogą, natomiast starsi w sali fitness wzmacniali stabilizację, oraz mięśnie nóg i wytrzymałość na rowerkach spinningowych. Jak można wywnioskować oprócz zajęć z piłkami i integrację, dużo czasu w treningu poświęcamy na koordynację, stabilizację i wszechstronną motorykę, czyli aspekty bez których trudno wyobrazić sobie nowoczesną piłkę nożną.
     Po obiedzie był czas na wyciszenie i mentalne przygotowanie do meczu sparingowego. Grupa starsza zagrała przeciwko chłopcom z MUKS Orzeł 2010 Wałcz rocznik 2004. Sparing zaplanowano 5 x 12 min, tak aby każdy z chłopców miał dużo czasu na grę. Nasi piłkarze podeszli do tego meczu bardzo zmotywowani i zagrali bardzo ambitnie. To był dobry sprawdzian. Wynik meczu, jak to w meczach kontrolnych nie ma wielkiego znaczenia, ale czysto informacyjnie- wygraliśmy 8:5. Młodsza grupa w tym czasie miała trening koordynacyjny i sprawnościowy, a także doskonalenie szybkość reakcji i starty z różnych pozycji.

     Wieczorem w ramach relaksu korzystaliśmy z udogodnień pływalni.

 

Jutro będzie znów intensywnie, dużo treningu z piłką, a w ramach dalszej integracji karaoke.   

 archiwum:
partnerzy: