MAŁA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 

Kolejne owocne zajęcia za nami

Kolejne owocne treningi za nami:)W sobotę 03.10.2015 od godziny 10.00 do 12.00 nasi najmłodsi wzięli udział w kolejnych zajęciach pod okiem koordynatora Małej Akademii Piłkarskiej, Trenera Macieja Dragosza oraz Pani Ani Borowskiej.

Wiele się działo, a sądząc po minach dzieciaków oraz rodziców działo się naprawdę wiele.Chłopcy z roczników 2011/2010 oraz 2009 wzięli udział w ciekawym treningu piłkarski przeplatanym ćwiczeniami ogólnorozwojowymi oraz zabawami.

Przypomnijmy, iż nasi najmłodsi uczestnicy trenują w nowoczesnej hali piłkarskiej na Dąbrowie ze nową sztuczną trawą piłkarską specjalnie stworzoną na potrzeby szkolenia dzieci w wieku 2-6 lat.

Grupy zapełniają się w szybkim tempie co sprawia, iż wiele terminów jest już pozamykanych, zatem otwieramy kolejne na które serdecznie zapraszamy.

Zapisów swoich pociech dokonujemy pod adresem email biuro@apgdynia.pl lub po numerami telefonów 509218875 Trener Maciej Dragosz lub 502078709 Trener Sebastian Czajka.

Wystarczy podać termin zajęć, który nie jest jeszcze zajęty,można to sprawdzić w grafiku na naszej stronie.

Więcej fotek na naszych FUNPAGUJest nas coraz więcej!

 

Ogromne zainteresowanie zajęciami w Małej Akademii Piłkarskiej

Super oferta,którą przygotowaliśmy w tym sezonie z myślą o najmłodszych w wieku 2-6 lat zarówno dla chłopców oraz dziewczynek.

Odzew ze strony Państwa,którzy powierzacie nam swoje pociechy jest bardzo duży zatem bardzo prosimy o zapoznanie się z grafikiem zajęć dostępnym TUTAJ oraz dobraniem odpowiedniego,wolnego terminu dla swojego dziecka.

Zajęcia zaplanowane są od poniedziałku do soboty,zatem każdy może wybrać dla siebie jeden lub dwa dogodne terminy oraz dokonać zapisu dziecka ZAPISY

Posiadamy nowoczesną,ogrzewaną halę ze sztuczną nawierzchnią dostosowaną specjalnie z myślą o najmłodszych.

Dobraliśmy również przeszkoloną  kadrę szkoleniową,która pod okiem koordynatora Trenera Macieja Dragosza i Koordynatora Sebastiana Czajki prowadzić będzie zajęcia z Waszymi dziećmi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty całorocznego szkolenia najmłodszych we wspaniałych warunkach. 

 

Opłaty za uczestnictwo w Małej Akademii Piłkarskiej dokonujemy na poniższe konto bankowe z dopiskiem Imię, Nazwisko dziecka, rocznik dziecka oraz za jaki miesiąc dokonujemy opłaty.

nr konta bankowego Małej Akademii Piłkarskiej

IDEA BANK

12195000012006885904590002

 Wystartowaliśmy

Mała Akademia Piłkarska ruszyła pełną parą!

Od zeszłego tygodnia rozpoczęliśmy zajęcia z najmłodszymi adeptami futbolu w naszym fantastycznym obiekcie piłkarskim w Gdyni na Dąbrowie:)
Całoroczna,nowoczesna hala piłkarska z przepiękną nawierzchnią trawiastą oraz ogrzewaniem , gościła w tygodniu pierwszych uczestników.

Zainteresowanie jest ogromne,wszakże takie warunki startu do wielkiego futbolu,są wyjątkowe i niepowtarzalne.Hala piłkarska, specjalnie stworzona dla najmłodszych służyć ma najmłodszym przez cały rok,zatem każdy znajdzie dla siebie odpowiedni termin oraz godziny zajęć.


Pierwsze grupy treningowe już się zawiązały,czekamy zatem na kolejne grupy,które zgodnie z naszymi założeniami nie przekraczają 8-10 osób na Trenera.

Zapraszamy do zapisów poprzez naszą stronę http://www.apgdynia.pl/malaakademiapilkarska.htm

Ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi zajęciami.

Zapraszamy.Zapisy

Zapraszamy na zajęcia Małej Akademii Piłkarskiej!

Całoroczne szkolenie dzieci w hali piłkarskiej ze sztuczną nawierzchnią!

Chłopcy i dziewczynki w wieku 2-6 lat

Dogodne terminy oraz podział na kategorie wiekowe

Zajęcia piłkarskie,sprawność ogólna,koordynacja ruchowa,gry i zabawy,turnieje.

Jak zapisać dziecko?

Zapoznaj się z regulaminem                           REGULAMIN MAŁEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ

 

Wypełniamy                                                                   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Wysyłamy na adres emailowy                                                  biuro@apgdynia.pl

lub przynosimy wydrukowane na pierwsze zajęcia

 

Przychodzimy na próbne zajęcia według grafiku umieszczonego na głównej stronie lub podstronach poszczególnych roczników.

 

Zostań z nami w Małej Akademii Piłkarskiej!

archiwum:
partnerzy: