Całe podium dla Akademii:) • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

W miniony weekend trzy nasze roczniki wzięły udział w turniejach piłkarskich na Dąbrowie (Gdynia Cup),w Trąbkach Wielkich oraz Wejherowie.

Każdy nasz zespół tradycyjnie zaprezentował się wyśmienicie,a poza dobrą grą i ambicją,ponownie Gdyńska Akademia Piłkarska za sprawą chłopców i Trenerów zajęła miejsca na podium poszczególnych turniejów.

Na podkreślenie zasługuje kolejne złoto przywiezione z Wejherowa przez rocznik 2004 prwadzony na co dzień przez Trenera Andrzeja Goleckiego oraz Adama Szustka i dr.Krzysztofa Byzdrę,którzy już drugi rok z rzędu triumfują w tym prestiżowym turnieju piłkarskim.

Chłopcy zagrali w składzie:Igor Borowski,Bartek Błażewicz,Kacper Wiśniewski,Jakub Pełka,Oliwier Bartkowiak,Jakub Żyndul,Adam Chabraszewski,Robert Słówko,Jakub Siekierski (wsparcie duchowe i mentalne Mateusz Sobieszczyk). Trener Andrzej Golecki.

Nagrodę indywidualną dla najlepszego gracza turnieju zdobył Oliwier Bartkowiak.

W Trąbkach Wielkich również w hali,odbył się turniej dla rocznika 2006,którzy pojechali w lekko okrojonym składzie,niemniej w tym mocno obsadzonym turnieju potrafili dojść do półfinału,w którym ulegli nieznacznie rywalom.Pozsotała zatem walka o brązowe medale,co ostatecznie chłopcy razem z Trenerem Jackiem Zygało,wykonali bezbłędnie.

Wystąpiliśmy w następującym składzie:Artur Chabraszewski,Rafał Szymendera,Konrad Hołubowicz,Marcel Stenka,Jakub Krzywicki,Konrad Maciejewski,Filip Kowalski,Mateusz Dziełyński.

W sobotę i niedzielę nasza Akademia rywalizowała w turnieju Gdynia Cup 2016 w naszej nowej hali pneumatycznej na Dąbrowie.Jak na gospodarzy przystało byliśmy gościnni zajmując "jedynie" II miejsce w całym turnieju.

Ekipa 2007/2008 w turnieju:Milan Domaszk,Staś Milczek,Jeremi Jankowski,Szymon Jakubaszko,Filip Richert,Maks Romanowski,Jakub Okój,Szymon Butny. Trener Radosław Roeske

Najlepszym graczem turnieju został Milan Domaszk