Marynarka Wojenna storpedowana • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA

pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic

Flota Marynarki Wojennej storpedowana

We wczorajszym meczu I rundy Pucharu Polski nasza ekipa zmierzyła się z godnym rywalem.
Marynarka Wojenna zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko w I rundzie Pucharu Polski.
Trenerzy Sebastian Czajka oraz Radosław Roeske spodziewali się trudnej przeprawy biorąc pod uwagę sprawność fizyczną przeciwników,którzy na co dzień są żołnierzami oraz obecność kilku graczy z tzw "przeszłością piłkarską".
Przebieg meczu dokładnie potwierdził obawy,a gra choć momentami chaotyczna z obu stron,mogła się podobać kibicom.
Otwarty i radosny chwilami,futbol,odzwierciedla niecodzienny wynik.
Wygrana 6-5 Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej i widmo dogrywki w ostatnich sekundach spotkania jest dokładnie lustrzanym odbiciem emocji jakie towarzyszyły temu spotkaniu.

Prowadzenie GAPu 1-0,szybka odpowiedź na 1-1,bramka na 2-1 dla naszych i znów riposta Marynarki....do przerwy wszystko zaczyna się od początku.

Kiedy po przerwie wydawało się,że po uwagach Trenera nasza ekipa nie popełni więcej rażących błędów własnych,było już 2-4 dla wojskowych,a kolejny etap pucharowy zdecydowanie się oddalał...

Co jednak wyróżnia graczy Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej,a co pokazali już w wielu meczach ligowych i pucharowych?

Charakter,wola walki i gra do końca!

Trzecią bramkę i czwartą zdobyliśmy absolutnie zasłużenie ponieważ właśnie końcowe fragmenty gry należały wybitnie dla naszej ekipy.

Bramka na 5-4 kiedy do końca pozostało około 9 minut wydawała się przesądzająca,ale widmo dogrywki zajrzało wszystkim w oczy na 4 minuty do końca,gdy Marynarka wyrównała.

Dogrywka? Może rzuty karne?

Nic podobnego!

Decydująca torpeda została wypuszczona i trafiła do celu w ostatniej minucie tej bitwy.

Gdyńska Akademia Piłkarska wygrywa 6-5 z Marynarką Wojenną i może cieszyć się z awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski,ale gra z pewnością wymaga wielu korekt.