Człuchów 2015 dzień czwarty • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

"Jasnowidz z Człuchowa"

Uwaga!

Sensacyjna wiadomość z Człuchowa.

Ekipa Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej przebywająca na wypoczynku w mieście przepowiedni, pomimo usilnych prób, nie odgadła niespodzianki czekającej na nich podczas czwartego dnia pobytu na obozie.
Każdemu wydawało się, że ma dar przewidywania niczym człuchowski Jasnowidz i potrafi rozstrzygnąć zagadkę nurtującą każdego od rana, ale niestety ochrona tajemnicy  niespodzianki była zbyt szczelna ,aby wpadli na nią nasi podopieczni.

A co to za niespodzianka?

O tym w dalszej części tekstu…..
Czwarty dzień obozu minął błyskawicznie nieuchronnie zbliżając nas do półmetka pobytu na obozie sportowym Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej.

Pobudka ,toaleta  poranna, śniadanie, kilka chwil w telefonicznym połączeniu z rodzicami i do boju na kolejne wyzwanie dnia.
We wtorek odbył się trening stacyjny ,czyli akcja z zakresu techniki piłkarskiej, lekkiej atletyki, gier i zabaw ruchowych  i rzecz jasna mecze rozgrywane na wspaniałych obiektach w bezpośredniej bliskości naszego obiektu.

Grupa piłkarska szlifowała elementy piłkarskie pod okiem Trenerów  walcząc  o każdy metr boiska i bieżni, a tymczasem grupa sportowa pod nadzorem Pani Kingi i Soni, świetnie bawiła się w dniu Gier i Zabaw Ruchowych.

Przed obiadem każdy zadbał o porządek w pokojach i mógł udać się na w pełni zasłużony ,pyszny obiad.
Po obiedzie klasycznie odpoczynek poprzedzający wyjście nad jezioro.

Woda pozwalająca schłodzić się podczas upałów oraz super zjeżdżalnie sprawiły ,że naszym obozowiczom baterie załadowały się na maxa.
Dzień skończyliśmy wspólnym wielkim ogniskiem z pieczeniem kiełbasek nad samym jeziorem.

A niespodzianka?

To komplet sportowy dla każdego obozowicza komplet,który jest nagroda za udział w naszym obozie!

Było pięknie i jak to mawiają obozowicze „epicko” dlatego po powrocie do pokojów i toalecie wieczornej większość uczestników szybko ogarnął sen
Środa zapowiada się pod hasłem to całodziennej pracy nad techniką piłki nożnej, bowiem cały obóz, włącznie z grupą ogólnosportową ma Dzień Piłkarski.

Każdy zastanawia się już powoli nad czwartkiem i zaplanowaną całodniową wycieczką….tyle,że nikt jeszcze nie ma pojęcia Qvo Vadis Gdyńska Akademia Piłkarska ?

Konkurs dla rodziców trwa, zapisujemy swoje typy w komentarzach na Fanpagu,a obiecana nagroda za trafne wytypowanie czeka na zwycięzcę.

Zawsze można zwrócić się pomoc do jasnowidza z Człuchowa:)