Oscarowy weekend Akademii • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

Miniony weekend obfitował w Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej rodem z Dąbrowy,złotem rocznika 2004 w Bojanie ,srebrem chłopaków z 2003 w Cisowej ,"prawie brązem" graczy 2005 w Rumii i serią remisów,które zafundowali nam mali piłkarze urodzeni w 2006/2007 roku w Wejherowie.

Z pewnością niewiele mniejsze przeżycia,które towarzyszyły rozdaniom Oscarów za oceanem,otrzymali w "prezencie" Trenerzy oraz rodzice za sprawą naszych głównych aktorów.

Chłopcy postarali się zarówno o melodramaty,horrory,komedie,czeski film,a nawet momentsmi pojawiło się science fiction.

W rolach głównych wystąpił ponownie rocznik 2004,który zgarnął Oscara w Bojanie za pierwsze miejsce oraz statuetkę najlepszego "aktora" turnieju,która powędrowała do naszego gracza,Jakuba Żyndula.

Podobnego koloru statuetki blisko byli gracze z 2003,który ulegli w Cisowej po serii rzutów karnych gospodarzom 2-3 i zgarnęli "tylko" srebro,najlepszym graczem uhonorowano Marcina Milera.Drugi zespół uplasował się na VIII pozycji.

"Prawie na pudło" wskoczyli chłopcy z 2005,którzy w Rumii zajęli IV miejsce walcząc w bardzo silnej grupie,z której "wyszedł" późniejszy Mistrz całych rozgrywek.Nasz drugi zespół zajął XII miejsce.

W kategroii "serial remisów" bezapelacyjnie zwyciężyli młodzi piłkarze urodzeni w latach 2006/2007,którzy w Wejherowie nie zdołali osiągnąć poziomu tzw.Ligi Mistrzów czyli 6 najlepszych zespołów turnieju,ale za to osiągneli w ciągu dwóch dni aż 7 remisów!Apetyty na pewno były większe,ale przy wyżej wspomnianych okolicznościach,tym razem było to niezwykle trudne do osiągnięcia.Chłopcy zajęli ostatecznie X i XVI miejsce w klasyfikacji końcowej.

Bardzo dziękujemy Trenerom Andrzejowi Goleckiemu,Marcinowi Góralskiemu,Radkowi Roeske i Sebastianowi Czajce za prowadzenie naszych graczy w turniejach oraz rodzicom za wspieranie swoich pociech oraz wszelką pomoc organizacyjną i logistyczną.

Kolejna Oscarowa noc za oceanem dopiero za rok,a w naszej Akademii emocje już za tydzień :)

Więcej fotek na podstronach roczników oraz na naszym  FANPAGU

Koordynator Akademii

Trener Sebastian Czajka