Fantastyczny weekend Akademii • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

 Miniony weekend z Gdyńską Akademią Piłkarską dostarczył naszym graczom i ich rodzicom niesamowitych emocji towarzyszących podczas rywalizacji w halowych turniejach piłkarskich w Wejherowie,Nowym Porcie,Redzie oraz Rumii.

Gracze z roczników 2003,2004,2005 oraz 2007 z dumą reprezentowali Akademię,a Trenerzy wraz Rodzicami emocjonowali się zarówno samą grą,choć  mocno przeżywalii również każde zwycięstwo,remis i porażkę swoich podopiecznych.

Największym sukcesem pochwalić się mogą chłopcy z rocznika 2004,którzy zdominowali parkiet hali sportowej w Wejherowie i po bardzo wyrównanej dwudniowej rywalizacji,wznieśli tryumfalnie do góry mistrzowski puchar!

 

W sobotę,od samego rana swoje mecze rozgrywali gracze z rocznika 2003 i 2005 oraz najmłodsi,debiutujący w tego typu wydarzeniach,młodzi piłkarze z rocznika 2007.

Dla najmłodszych był to pierwszy wspólny turniej i od razu pokazali się z bardzo dobrej strony,a ich wspaniała gra zaowocowała pięknymi medalami za  III miejsce w ogólnej klasyfikacji,ale co najistotniejsze,mega zadowoleniem z udziału w tym wydarzeniu.Na pewno miło będą wspominać Nowy Port.

Rumia okazała się za to jednocześnie niezwykle szczęśliwa,ale też nieco pechowa dla naszych piłkarzy z rocznika 2003.Pierwszy zespół rozegrał jak dotąd najlepszy turniej tej zimy, sięgając po miejsce IV w całym turnieju,a wejście do ścisłej trójki turnieju stracili tylko gorszym o jedną bramkę bilansem bramkowym....Druga ekipa 2003 zajęła miejsce IX również pokazując się z bardzo dobrej strony.

    

Gracze z rocznika 2005 walczyli w Redzie, a mocno podbudowani ostatnimi sukcesami,liczyli na dobre rozwiązania również w tym turnieju.Niestety,w grze chłopaków tym razem zabrakło "błysku",a kolejne remisy zabierały nadzieję na awans do stawki finałowej.Tym razem chłopcy musieli zadowolić się w niedzielę grą w tak zwanym "turnieju pocieszenia" zajmujac w nim miejsce IV,a ostatecznie XII w całym turnieju.

  

Szczegóły oraz galerie zdjęć z turniejów na podstronach roczników.