Turniej rocznika 2006 "na żywo" • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   


 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA 2006 

GDYNIA DĄBROWA,15 MARZEC 2014r.

FAZA GRUPOWA-MECZE 7 MINUT (GRA O BANDY)
NR. GODZINA ZESPÓŁ ZESPÓŁ WYNIK FAZA
1 8.00-8.07 GAP DĄBROWA 1 PIKI GDAŃSK 0:0 FAZA GRUPOWA
2 8.08-8.15 GAP DĄBROWA 2 DRAGON BOJANO 2:0
3 8.16-8.23 GEDANIA GDAŃSK 2 ORKAN RUMIA 1 2:0
4 8.24-8.31 GEDANIA GDAŃSK 1 ORKAN RUMIA 2 4:0
5 8.32-8.39 GAP DĄBROWA 1 GAP DĄBROWA 3 1:0
6 8.40-8.47 GAP DĄBROWA 2 SZTORM MOSTY 1:1
7 8.48-8.55 PIKI GDAŃSK GEDANIA GDAŃSK 2 0:2
8 8.56-9.03 DRAGON BOJANO GEDANIA GDAŃSK 1 0:2
9 9.03-9.10 ORKAN RUMIA 1 GAP DĄBROWA 3 1:0
10 9.11-9.18 ORKAN RUMIA 2 SZTORM MOSTY 0:0
11 9.19-9.26 GAP DĄBROWA 1 GEDANIA GDAŃSK 2 0:0
12 9.27-9.34 GAP DĄBROWA 2 GEDANIA GDAŃSK 1 0:2
13 9.35-9.42 PIKI GDAŃSK ORKAN RUMIA 1 1:1
14 9.43-9.50 DRAGON BOJANO ORKAN RUMIA 2 1:0
15 9.51-9.58 GEDANIA GDAŃSK 2 GAP DĄBROWA 3 2:0
16 9.59-10.06 GEDANIA GDAŃSK 1 SZTORM MOSTY 3:0
17 10.07-10.14 GAP DĄBROWA 1 ORKAN RUMIA 1 0:1
18 10.15-10.22 GAP DĄBROWA 2 ORKAN RUMIA 2 2:0
19 10.23-10.30 PIKI GDAŃSK GAP DĄBROWA 3 1:0
20 10.31-10.38 DRAGON BOJANO SZTORM MOSTY 2:0
21 10.39-10.46 GAP DĄBROWA 4 AP MOSTY 1:2
22 10.47-10.54 POMEZANIA MALBORK BENIAMINEK 03 STAR. 2:1
23 10.55-11.02 GAP DABROWA 4 BŁĘKITNI WEJHEROWO 0:2
24 11.03-11.10 AP MOSTY POMEZANIA MALBORK 0:0
25 11.11.11.18 BENIAMINEK 03 STAR. BŁĘKITNI WEJHEROWO 2:0
26 11.19-11.26 GAP DABROWA 4 POMEZANIA MALBORK 0:3
27 11.27-12.34 AP MOSTY BENIAMINEK 03 STAR. 0:1
28 11.35-11.42 POMEZANIA MALBORK BŁĘKITNI WEJHEROWO 2:0
29 11.43-11.50 GAP DĄBROWA 4 BENIAMINEK 03 STAR. 0:4
30 11.51-11.58 AP MOSTY BŁĘKITNI WEJHEROWO 0:0
FAZA ZASADNICZA-MECZE 7 MINUT (GRA O BANDY)
31 12.10-12.17 GAP DĄBROWA 3 GAP DĄBROWA 4 1:0 FAZA ZASADNICZA
32 12.18-12.25 GAP DĄBROWA 1 BŁĘKITNI WEJHEROWO 1:0
33 12.26-12.33 DRAGON BOJANO PIKI GDAŃSK 0:0
34 12.34-12.41 GAP DĄBROWA 3 ORKAN RUMIA 2 1:3
35 12.42-12.49 GAP DĄBROWA 1 SZTORM MOSTY 1:0
36 12.50-12.57 DRAGON BOJANO AP MOSTY 3:1
37 12.58-13.05 ORKAN RUMIA 2 GAP DĄBROWA 4 3:0
WRĘCZENIE MEDALI MIEJSCA XIII-XV
38 13.15-13.22 GEDANIA GDAŃSK 2 BENIAMINEK 03 STAROGARD 1:0 FAZA ZASADNICZA
39 13.23-13.30 GEDANIA GDAŃSK 1 ORKAN RUMIA 1 1:0
40 13.31-13.38 GAP DĄBROWA 2 BENIAMINEK 03 STAROGARD 0:1
41 13.39-13.46 POMEZANIA MALBORK ORKAN RUMIA 1 0:2
42 13.47-13.54 SZTORM MOSTY BŁĘKITNI WEJHEROWO 1:3
43 13.55-14.02 AP MOSTY PIK GDAŃSK 1:0
44 14.03-14.10 GEDANIA GDAŃSK 2 GAP DĄBROWA 2 1:1
45 14.11-14.18 GEDANIA GDAŃSK 1 POMEZANIA MALBORK 2:0
FAZA FINAŁOWA-MECZE O MIEJSCA IX-XII (REMIS=3 RZUTY KARNE)
46 14.20-14.27 SZTORM MOSTY PIKI GDAŃSK 0:1 FINAŁY
47 14.29-14.36 BŁĘKITNI WEJHEROWO AP MOSTY 0:0,rzk3-2

 WRĘCZENIE MEDALI ZA MIEJSCA IX-XII

MECZ O MIEJSCA V-VIII (REMIS=3 RZUTY KARNE)

48 14.38-14.45 GAP DĄBROWA I DRAGON BOJANO 0:0,rzk.2-3
49 14.47-14.54 GAP DĄBROWA II POMEZANIA MALBORK 1:0
WRĘCZENIE MEDALI ZA MIEJSCA V-VIII
50 14.56-15.03 BENIAMINEK 03 STAROGARD ORKAN RUMIA 1 0:2
51 15.05-15.12 GEDANIA GDAŃSK 2 GEDANIA GDAŃSK 1 1:1 rzk.2-3
 I-IV WRĘCZANIE MEDALI ZA MIEJSCA I-IV

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

I-GEDANIA GDAŃSK I

II-GEDANIA GDAŃSK II

III-ORKAN RUMIA 1

IV-BENIAMINEK 03 STAROGARD

V-GAP DĄBROWA II

VI-POMEZANIA MALBORK

VII-DRAGON BOJANO

VIII-GAP DĄBROWA I

IX-BŁĘKITNI WEJHEROWO

X-AP MOSTY

XI-PIKI GDAŃSK

XII-SZTORM MOSTY

XIII-ORKAN RUMIA 2

XIV-GAP DĄBROWA 3

XV-GAP DĄBROWA 4