Turniej Akademii "na żywo" • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   


HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA  2003 - GDYNIA DĄBROWA 08.03.2014

FAZA GRUPOWA-MECZE 8 MINUT
NR. GODZINA ZESPÓŁ ZESPÓŁ WYNIK
1 8.00-8.08 KP GDYNIA I SANTOS GDAŃSK  0-1
2 8.09-8.17 DRAGON BOJANO 2004 JAGUAR GDAŃSK  1-2
3 8.18-8.26 ISKRA GDYNIA GAP DĄBROWA III 0-0
4 8.27-8.35 KP GDYNIA II GAP DĄBROWA II 0-1
5 8.36-8.44 BŁĘKITNI WEJHEROWO GAP DĄBROWA I 2-2
6 8.45-8.53 ORKAN RUMIA MORENA GDAŃSK 0-0
7 8.54-9.02 KP GDYNIA I GAP DĄBROWA III 0-2
8 9.03-9.11 DRAGON BOJANO 2004 GAP DĄBROWA II 0-1
9 9.12-9.20 SANTOS GDAŃSK I GAP DĄBROWA I 0-4
10 9.21-9.29 JAGUAR GDAŃSK MORENA GDAŃSK 1-0
11 9.30-9.38 ISKRA GDYNIA BŁĘKITNI WEJHEROWO 0-3
12 9.39-9.47 KP GDYNIA II ORKAN RUMIA 0-0
13 9.48-9.56 KP GDYNIA I GAP DĄBROWA I 0-2
14 9.57-10.05 DRAGON BOJANO 2004 MORENA GDAŃSK 0-1
15 10.06-10.14 GAP DĄBROWA III BŁĘKITNI WEJHEROWO 0-4
16 10.15-10-23 GAP DĄBROWA II ORKAN RUMIA 0-0
17 10.24-10.32 SANTOS GDAŃSK ISKRA GDYNIA 0-0
18 10.33-10.41 JAGUAR GDAŃSK KP GDYNIA II 3-2
19 10.42-10.50 BŁĘKITNI WEJHEROWO SANTOS GDAŃSK I 1-0
20 10.51-10.59 ORKAN RUMIA JAGUAR GDAŃSK 0-0
21 11.00-11.08 KP GDYNIA I ISKRA GDYNIA 0-1
22 11.09-11.17 DRAGON BOJANO 2004 KP GDYNIA II 0-0
23 11.18-11.26 GAP DĄBROWA I GAP DĄBROWA III 3-0
24 11.27-11.35 MORENA GDAŃSK GAP DĄBROWA II 1-0
25 11.36-11.44 GAP DĄBROWA III SANTOS GDAŃSK I 0-2
26 11.45-11.53 GAP DĄBROWA II JAGUAR GDAŃSK 0-0
27 11.54-12.02 ISKRA GDYNIA GAP DĄBROWA I 0-4
28 12.03-12.11 KP GDYNIA II MORENA GDAŃSK 0-2
29 12.12-12.20 BŁĘKITNI WEJHEROWO KP GDYNIA I 3-0
30 12.21-12.29 ORKAN RUMIA DRAGON BOJANO 2004 1-0
FAZA PUCHAROWA-MECZE 8 MINUT-PÓŁFINAŁY
31 12.45-12.53 KP GDYNIA II KP GDYNIA I 1-0
32 12.55-13.03 GAP DĄBROWA III DRAGON BOJANO 1-2
33 13.05-13.13 ISKRA GDYNIA GAP DĄBROWA II 4-1
34 13.15-13.23 SANTOS GDAŃSK ORKAN RUMIA 1-0
35 13.25-13.33 BŁĘKITNI WEJHEROWO JAGUAR GDAŃSK 1-0
36 13.35-13.43 GAP DĄBROWA I MORENA GDAŃSK 1-1 rzk.(0-1)
FINAŁY-MECZE 8 MINUT
37 13.50-13.58 KP GDYNIA I GAP DĄBROWA III  0-0 rzk.0-1
38 14.00-14.08 KP GDYNIA II DRAGON BOJANO 2004  1-0
39 14.10-14.18 GAP DĄBROWA II ORKAN RUMIA  0-3
40 14.20-14.28 ISKRA GDYNIA SANTOS GDAŃSK  1-0
41 14.30-14.38 JAGUAR GDAŃSK GAP DĄBROWA I  0-1
42 14.40-14.48 BŁĘKITNI WEJHEROWO MORENA GDAŃSK  1-0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Miejsce XII-KP GDYNIA I

Miejsce XI-GAP DĄBROWA III

Miejsce X-DRAGON BOJANO 2004

Miejsce IX-KP GDYNIA II

Miejsce VIII-GAP DĄBROWA II

Miejsce VII-ORKAN RUMIA

Miejsce VI-SANTOS GDAŃSK

Miejsce V-ISKRA GDYNIA

Miejsce IV-JAGUAR GDAŃSK

Miesjce III-GAP DĄBROWA

Miejsce II-MORENA GDAŃSK

Miejsce I-BŁĘKITNI WEJHEROWO!!!!