Sukcesy z lekkim niedosytem • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

W sobotę,01.03.2014 gracze naszej Akademii prezentowali się na różnych wydarzeniach sportowcyh.Pozytywnych emocji nie brakowało na żadnym z nich,aczkolwiek z przebiegu każdego i nieco lepszych wiatrach,można było "wycisnąć" odrobinę więcej do pełni szczęścia.

Brązowe medale rocznika 2002 w Szemudzie!!!

 

Drużyna wystąpiła w składzie:

Mateusz Kurzak, Mateusz Mirowski, Wojtek Szustek, Olek Blok, Piotr Błażewicz, Mariusz Rathenów, Dominik Sikorski, Daniel Bracik i Łukasz Górski (kapitan drużyny w sobotę obchodził 12 urodziny)

Rocznik 2002 pod wodzą Trenera Adama Szustka zakończyła halowy turniej w Szemudzie na "pudle",ale zanim chłopcy osiągnęli ten wspaniały rezultat musieli obudzić się po sennym początku zawodów,ale na szczęście zrobili to w odpowiednim momencie,zanim uciekła okazja do zajęcia wysokiej lokaty...więcej szczegółów tutaj...


IV Miejsce rocznika 2006 w Wejherowie!

 Nasi podopieczni wystąpili w następujacym zestawieniu:

Mateusz Dziełyński,Jakub Krzywicki,Maks Romanowski,Wiktor Csernak,Artur Chabraszewski,Marcin Pranga,Adam Dunowski,Bartek Kozak,Konrad Maciejewski,Olaf Targowski,Antek Rachwał,Łukasz Lewandowski,Iwo Chyliński,Filip Kowalski.

Trener Krzysztof Soszyński.

Rocznik 2006,którzy wystartowali w halowym turnieju w Wejherowie i zajął w stawce 16 ekip,wysokie 4 miejsce,również wracał do domu z lekkim niedosytem,gdyż jak to zwykle bywa,każdy czuł,iż można było zrobić nieco więcej.....


Cenny sparing naszej seniorskiej drużyny.

Na koniec dnia podopieczni Trenera Sebastiana Czajki rozegrali niezwykle pożyteczny mecz kontrolny z zespołem KP Gdynia.
Tutaj również każdy z graczy bezpośrednio po tym spotkaniu czuł lekkie rozgorycznie,ponieważ po składnej i dobrej grze przez ponad godzinę meczu,ulegliśmy ostatecznie 2-5 (bramki Alan Janocha i Tomek Karol).

Tym razem na KP Gdynia jedna godzina to zbyt mało,ale cieszymy się z małych kroków i postępu,który robi ten bardzo młody zespół.Nasz dzisiejszy rywal po dużo słabszej pierwszej połowie,po przerwie zabrał się do roboty i z minuty na minutę zyskiwał przewagę nad naszą ekipą.

Grając z wyżej notowanym rywalem prezentowaliśmy dobry futbol,a efekty pracy nad wytrzymałością Tr.przygotowania motorycznego Krzysztofa Byzdry,widoczne były gołym okiem.Kwestia taktyki momentami pozostawiała wiele do życzenia,ale na te elementy przyjdzie pomału czas i z pewnością zespół będzie prezentował się coraz lepiej.

Zagraliśmy w następującym składzie:Sylwek Sławik,Przemek Krzyżanowski,Marin Kołczyński,Adrian Graczyk,Damian Recław,Oskar Mońka,Tomek Karol,Maciej Karol,Maciej Filip,Jakub Marczyński,Franek Sierszyński,Alan Janocha,Artur Gruszczyński,Robert Chałaszczyk,Robert Mucha.

Trener Sebastian Czajka


W dniu jutrzejszym czekają nas emocje związane z udziałem rocznika 2003 w halowym turnieju w Rumii,sparing juniorów B z Bałtykiem Gdynia,a o 19.00 na Witominie druga "część" naszych seniorów podejmie na Witominie drużyne juniorów KP Gdynia.

Dzisiejszym bohaterom gratulujemy,a jutrzejszym życzymy powodzenia.