Podsumowanie ostatnich wydarzeń • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

W przeciągu ostatnich dwóch tygodni nasza Akademia wzięła udział w wielu wydarzeniach sportowych,tradycyjnie pokazując się z bardzo dobrej strony,z czego jesteśmy niezmiernie dumni.Z powodu kłoptów technicznych naszej stronki nie udawało się na bieżąco zamieszczać informacji oraz fotek z ostatnich dwóch tygodni,dlatego też nadrabiamy wszelkie zaległości w telegraficznym skrócie.

Więcej zdjęć oraz szczegóły informacji na podstronach roczników oraz na Facebooku.

Sparing seniorów na plus!


W miniony weekend seniorzy Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej udanie rozpoczęli serię planowanych meczów kontrolnych pokonując UKS Klukowo 6-5 (bramki zdobywali Alan Janocha 2, Marczyński Jakub, Karol Tomek, Gzela Radek oraz Gruszczyński Artur).

Skład naszej ekipy:

Sylwek Sławik, Adrian Graczyk, Przemek Krzyżanowski, Damian Recław, Sebastian Rzepka, Alan Janocha, Maćko Filip, Artur Gruszczyński, Kuba Marczyński, Tomasz Karol, Maciej Karol.

Rozegraliśmy 3 tercje po 30 minut,a okazję do zaprezentowania się mieli również:Oskar Mońka,Paweł Kowalski,Maciej Deyk,Paweł Tempski,Wojtek Borejko,Mateusz Opalach,Radek Gzela oraz Maciej Richert.

Trener Sebastian Czajka

 Wynik,co prawda hokejowy,ale jak podsumował jeden z graczy Klukowa "Dąbrowa gra,a my strzelamy bramki",rzeczywiście oddaje obraz i przebieg niedzielnego spotkania...więcej na podstronie seniorów


Brązowe medale rocznika 2006!

 
W niedzielę 24.02.2014 nasza "prawie" najmłodsza ekipa spisała się na medal i sięgnęła po brązowe medale w halowym turnieju organizowanym przez MKS Orkan Rumia.

Naszą Akademię reprezentowali:

Bartek Kozak,Adam Dunowski,Marcin Pranga,Marcel Mazur,Marcin Krzywicki,Mateusz Dziełyński,Artur Chabraszewski oraz Trener Sebastian Czajka.

więcej szczegółów  tutaj......


 Rocznik 2002 pod wodzą Trenera Adama Szustka wziął udział w turnieju  Croco Roco Cup 22 lutego 2014.

W rozgrywkach wzięlo udział 8 zespołów.Grano systemem każdy z każdym i nie prowadzono klasyfikacji punktowej.

Nasza drużyna grała kolejno z Koroną Żelistrzewo (2:1 Łukasz Górski,Olek Blok), ProFanem Gościcino (1:0 Wojtek Szustek),Iskrą Gdynia (2:2 Olek Blok,Łukasz Górski),Stolemem Gniewino (2:1 Mario Zamarripa,Jakub Byzdra, Lechią Gdańsk dziewczyny (2:0 Mario Zamarripa, Mariusz Rathenów),Jedynką Reda (0:1) oraz Cisową Gdynia (0:4).

Zespół wystąpił w składzie:

Mateusz Mirowski , Paweł Janta, Wojtek Szustek, Kuba Byzdra, Łukasz Górski, Olek Blok, Mariusz Rathenów, Mario Zamarripa, Dominik Sikorski, Piotr Błażewicz

Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został nasz zawodnik Mateusz Mirowski

Wielkie gratulacje.


Zaległości turniejowe....

Rocznik 2001 zajął wysokie V miejsce w halowym turnieju w Rumii,który odbył się w niedzielę 09.02.2014,a rocznik 2000 również na tej samej hali tyle,że tydzień później,zagrał zupełnie poniżej swoich możliwości zajmując IX miejsce.

Naszą Akademię reprezentowali w tych turniejach:Oskar Kotowski,Kamil Kosecki,Łukasz Górski,Mariusz Rathenów,Jaskulski Michał,Sochacki Jakub,Błażewicz Piotr,Wolszon Marcin,Choruży Grzzegorz,Dominik Szymański,Kowalewski Maciej,Książek Tytus,Pełka Jakub,Białkowski Olaf oraz Olek Blok

W dwudniowym turnieju w Wejherowie walczyli dzielnie nasi gracze z rocznika 2003 pod wodzą Trenera Jacka Zygały.

Chłopcy starali się jak mogli,ale seria remisów zarówno w pierwszym i drugim dniu turniejowym nie pozwalała "przebić się" na wyższe miejsca.Świetna postawa w wielu meczach pozwala jednak spoglądać optymistycznie w przyszłość,a postępy chłopaków widać gołym okiem.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie:Piotrek Mówiński,Jakub Domzała,Marcin Miler,Patryk Kmieć,Hubert Czajka,Piotrek Gmiński,Adam Siewert,Kuba Michniewicz,Patryk Golcz,Przemek Łogiński,Bartek Kurt.

Największy maraton odbył rocznik 2005,który wybrał się w podróż do Starogardu i spędził tam praktycznie całą sobotę....

Turniej przebiegł nie do końca po myśli wszystkich,zapewne z uwagi na to,że chłopcy "przyzwyczaili nas do częstych zwycięstw i nikt nie spodziewał się tak trudnej przeprawy.Co prawda mecze często roztrzygały się niewielkimi różnicami bramkowymi,ale z korzyścią dla rywali.

Drużyna rozpoczęła zawody dobrym startem,aby w kolejnych meczach nieco tonować rozbudzone apetyty rodziców i Trenera,a rozpędzając się dopiero pod koniec turnieju wystarczyło zaledwie na zajęcie miejsca XI.

Ekipę rocznika 2005 reprezentowali:Staś Czajka,Olek Obuchowski,Igor Parzątka-Lipiński,Oskar Pionke,Jonatan Malottke,Konrad Rybicki,Oskar Knopik,Mateusz Mencel,Michał Neufeld,Dominik Urbański oraz Trener Sebastian Czajka