Rocznik 2002 z brązowymi medalami! • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   
 
Rocznik 2002 z brązowymi medalami halowego turnieju w Rumi!

W sobotę 01.02.2014 chłopcy z rocznika 2002 Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej Dąbrowa,
pod wodzą Trenera Adama Szustka,wywalczyli brązowe medale w turnieju halowym,i co należy dodać,walczyli z o rok starszymi drużynami!

Cieszy przede wszystkim świetna postawa naszych graczy,którzy jako najmłodsi w stawce(grało również dwóch zawodników z 2003),spisali się rewelacyjnie,a swoją postawą,ambicją,ale przede wszystkim przemyślaną,techniczną grą imponowali na rumskim parkiecie.

Ogromne gratulacje dla całego zespołu oraz Trenera Adama,nie tylko za ten sukces,ale również za codzienną pracę na treningach,która przynosi widoczne gołym okiem efekty z dnia na dzień.

Pracujemy w myśli filozofii "Nie ważny jest wynik-ważne jest zwycięstwo" ,co w wolnym tłumaczeniu oznacza,wygrywaj z radością i bez presji końcowego rezultatu.

U nas wynik jest sprawą drugoplanową,gdyż uważamy,iż w najmłodszych kategoriach wiekowych (do klasy VI szkoły podstawowej),najistotniejsze są takie aspekty wyszkolenia jak:
technika indywidualna,radość z gry w piłkę nożną,umiejętność prawidłowego biegania i gimnastyka,a to z powodzeniem osiągnąć można w każdym mądrze zarządzanym klubie bez względu na nazwę.

Biorąc pod uwagę fakt,iż do Arki Gdynia jesienią 2013 odszedł jeden z podstawowych zawodników tej drużyny,Kornel Przyborowski odgrywający w swoim obecnym zespole,czołową rolę,jak również otrzymujący systematycznie powołania do kadry Pomorza,pozwala nam spoglądać w przyszłość z optymizmem i tylko utwierdza,iż szkolenie w naszej Akademii jest na wysokim poziomie.

Dodajmy do Kornela jeszcze między innymi Kajetana Pysza z rocznika 2006 trafiającego od razu to ścisłej grupy żółto-niebieskich,Oliwiera Maczkowskiego i Piotra Grinholca (również Arka Gdynia) oraz odgrywających czołowe role w Bałtyku Gdynia:Bartka Kułakowskiego,Bartka Kurzyńskiego czy Tymona Krzemińskiego (wszyscy rocznik 2006), Olafa Gohlike,a także kilku innych graczy z powodzeniem radzących sobie w innych klubach,możemy z dumą napisać,że jesteśmy na bardzo dobrej drodze w szkoleniu naszych podopiecznych.

Możemy i nawet musimy pochwalić się tym,iż w naszym klubie znajdują się tylko i wyłącznie nasi gracze,szkoleni u nas od podstaw,a nasze sukcesy są efektem ciężkiej,codziennej pracy Trenerów naszej Akademii.

Stosujemy czyste,jasne i uczciwe zasady,które nie pozwalają nam między innymi godzić się na obserwowane sytuacje,stosowane często w innych klubach w celu osiągnięcia doraźnego wyniku jak na przykład budowanie własnego wizerunku na bazie pracy innych,klasyczne "podbieranie" graczy lub występowanie z zawodnikami z różnych zespołów w turnieju,często starszych rocznikowo,tylko po to,aby pochwalić się chwilowym,powierzchownym sukcesem.

To nie nasza bajka...

My pracujemy dla siebie,dla naszych zawodników,ale też oczekujemy pełnego zaufania i lojalności wobec pracy,która wymaga ogromnego wysiłku,aby zabezpieczyć pod każdym kątem profesjonalizm w naszej Akademii.

Małymi kroczkami dokonujemy systematycznego progresu dzięki zatrudnianym specjalistom z zakresu piłki nożnej oraz lekkiej atletyki,co gwarantuje efekty,przy pomocy i cierpliwości samych zawodników,a także ich rodziców.

Obecna kadra trenerska to przede wszystkim ludzie pełnego zaufania,pracujący z pasją,i co najważniejsze,niesamowitą skutecznością.
Dokładamy wszelkich starań,aby poziom naszego szkolenia był jak najwyższy.
Śmiało możemy się pochwalić pracującymi Trenerami w naszej Akademii,dzięki którym każdy pracuje na pełnych obrotach i z wielką pasją.Są to Andrzej Golecki,Adam Szustek,Robert Reiwer,Jacek Zygało,dr.Krzysztof Byzdra,Oskar Jacyno,Marcin Góralski,Krzysztof Soszyński,Michał Anslik oraz asystenci trenerów Radosław Roeske (świeżo upieczony trener),a także Alan Janocha,który jednocześnie jest również graczem drużyny naszych seniorów.Nad całością projektu czuwa koordynator i jednocześnie szkoleniowiec seniorów-Sebastian Czajka.

Od 3 do 6 szkoleniowców podczas zajęć,z najwyższymi uprawnieniami w tym zawodzie,zarówno z zakresu piłki nożnej jak i przygotowania motorycznego,atmosfera pracy i dobrej zabawy z piłką nożną,radość i rozwijanie swojej pasji poprzez sport,a także wychowanie w duchu zwycięstwa bez przejmowania się przyziemnym wynikiem,sprawia,że praktycznie każdy czuje się u nas wyśmienicie.
Dodajmy do tego pełną obsługę organizacyjną m.in. strona internetowa,facebook,letnie i zimowe obozy sportowe w profesjonalnych warunkach,półkolonie oraz sprzęt sportowy najwyższej klasy i oto wyłania się pełny obraz naszej Akademii,którą zbudowaliśmy od podstaw,pracujemy z młodzieżą,którą trenujemy i wychowujemy sami w oparciu o nasze zasady i projekty z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

Gratulujemy raz jeszcze brązowym medalistom,którzy wystąpili w następującym składzie i czekamy na kolejne efekty Waszej ciężkiej,codziennej pracy od podstaw.

Wojtek Szustek, Adam Swajda, Mateusz Kurzak, Łukasz Górski, Dominik Sikorski, Olek Blok, Piotr Błażewicz, Mariusz Rathenów, Mario Zamarripa, Kuba Byzdra oraz Trenerowi Adamowi Szustkowi.

Turniej Salos Cup