Złote medale w Szemudzie!!! • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

 

 

W sobotę 14.12.2013 młodzi piłkarze naszej Akademii z rocznika 2004, po świetnej grze i super zabawie podczas turnieju w Szemudzie,wrócili do domów ze złotymi medalami:)

Turniej zorganizowany przez Błękitnych Wejherowo zebrał na starcie 10 ekip m.in Arkę Gdynia II,Bałtyk Gdynia,Orkan Rumia,UKS Mosty,Jedynka Reda,Sapa Rumia Janowo....

 


Chłopcy w przebojowy sposób wygrali swoją grupę prezentując świetną i ambitną grę,ale przede wszystkim ogromną radość z udziału w super zorganizowanym turnieju.

W półfinale nasi gracze ograli gospodarzy Błękitnych Wejherowo aż 4-1 i czekali na wielki finał.

Finał przyniósł mnóstwo emocji i jak przystało na prawdziwy happy end,rozstrzygnięcie zapadło w serii rzutów karnych.

Nasz zespół zwyciężył ostatecznie 4-3 w karnych i zrekompensował sobie poprzedni finał turnieju w Cisowej,w którym będą stroną przeważającą przez całe spotkanie,ostatecznie musieli zadowolić się srebrem.

Tym razem na szyjach każdego gracza zawisł złoty medal,a w górę poszybował piękny puchar.Były też super nagrody rzeczowe,zatem wszyscy mieli piękny,sobotni wieczór.

Gratulujemy!!!

Naszą Akademią w roczniku 2004 reprezentowali:

Igor Borowski,Jakub Żyndul,Bartek Romanek,Bartek Błażewicz,Mateusz Sobieszczyk,Jakub Siekierski,Alex Karcz,Adam Chabraszewski,Dawid Rydlicki,Oliwier Bartkowiak

 

 


Podczas minionego weekendu w turniejach halowych wzięli udział piłkarze z roczników 97/98 oraz 2000/2001.

Oba zespoły spisały się nieco poniżej swoich możliwości,szczególnie w rozgrywkach grupowych,które są niejako przepustką do pierwszej ósemki turniejów.

Sztuka ta udała się tylko rocznikowi 97/98,którzy w swoim drugim turnieju weekendowym,Cisowa Cup 2013 ,zajęli VIII miejsce.

W sobotę niestety po minimalnych jednobramkowych porażkach i tylko 1 zwycięstwie w grupie,nie zdołali awansować i ostatecznie wygrali tzw. turniej pocieszenia zajmując IX miejsce.

Rocznik 00/01 nie poradził sobie pierwszego dnia w Redzie,grając co prawda z meczu na mecz coraz lepiej,również nie przebili się do ósemki turniejowej i w niedzielę walczyli o miejsca 9-13.

W niedzielę chłopaki zagrały już na "medal" i wygrali swoją grupę ostatecznie lądując,podobnie jak ich starsi koledzy,na miejscu IX.Cieszy za to naprawdę super postawa i dobra gra,która pozwala spojrzeć optymistycznie w przyszłość.

Rocznik 97/98/99 reprezentowali:

Dominik Halicki,Darek Kurecki,Patryk Okroj,Dawid Głażewski,Tomek Karol,Maciej Karol,Robert Rożnowski,Przemek Puchniarz,Mateusz Górski,Olek Łopaciński

Rocznik 2000/2001 reprezentowali:

Oskar Kotowski,Mateusz Jaskulski,Dominik Szymański,Kamil Kosecki,Patryk Pełka,Paweł Pisarski,Marcin Wolszon,Marcin Patkowski,Adrian Woźniak,Grzegorz Choruży,Olaf Bialkowski

Trenerzy Jacek i Sebastian