Gdyńska Akademia Piłkarska na Karwinach! • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

Bardzo miło nam oznajmić,iż Gdyńska Akademia Piłkarska, tak prężnie rozwijająca się w dzielnicy Dąbrowa,została docieniona i zaproszona do współpracy z ZS nr 13 w dzielnicy Karwiny.

Dzięki uprzejmości pana Dyrektora Andrzeja Gogoli możemy realizować nasze ambitne plany stworzenia Akademii Piłkarskiej z prawdziwego zdarzenia,skupiającą dzieci i młodzież wokół zajęć piłkarskich,lekkatletycznych,gier i zabaw ruchowych,meczów piłkarskich oraz systematycznego udziału w ligach piłkarskich różnych kategorii wiekowych.

W planie naszego szkolenia mamy również badania sprawnościowe i wydolonościowe realizowane przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku,a także wyjazdy na obozy sportowe oraz turnieje piłkarskie regionalne,ogólnopolskie oraz międzynarodowe.

Kiedy trenujemy w ZS nr 13 na Karwinach?

Roczniki 2003/2004  w poniedziałki od godziny 17.00-18.30

Roczniki 2005/2006/2007 i młodsi w piątki od godziny 15.30-17.00 (dzieci mogą być zabierane na zajęcia ze świetlicy szkolnej).

Gdzie trenujemy?

Treningi odbywają się w dużej hali sportowej ZS nr 13 Gdynia Karwiny ul.Chwaszczyńska 26 i prowadzone są przez trenerów piłki nożnej oraz lekkiej atletyki.Na treningach zapewniamy piłki oraz niezbędny sprzęt sportowy służący realizacji naszego planu szkolenia.

Zapraszamy na pierwsze zajęcia,które pozwolą Waszym dzieciom oraz Wam drodzy rodzice,ocenić jak pracujemy i czy taka forma rozwoju piłkarskiego będzie dla Was satysfakcjonująca.

Zapraszamy również do śledzenia informacji bieżących w zakładce "Karwiny".

Wszelkich informacji udziela koordynator Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej

Trener Sebastian Czajka ,nr tel. 502078709 lub poprzez email: biuro@apgdynia.pl

Zapisów dokonujemy poprzez wypełnienie i dostarczenie na zajęcia deklaracji dostępnej na naszej stronie internetowej w zakładce "Rekrutacja".