Srebrne medale rocznika 2004! • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

Ogromnym sukcesem naszej Akademii zakończył się turniej halowy dla rocznika 2004 z cyklu Cisowa Cup.


Nasi gracze wrócili do domu z medalami za II miejsce w klasyfikacji końcowej całego turnieju.Drugi zespół uplasował się na IX miejscu.


Najlepszym graczem turnieju uznany został Bartek Błażewicz reprezentujący barwy Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej Dąbrowa.



Wielkie gratulacje!

W finale nasza Akademia zmierzyła się z zespołem Bałtyku Gdynia II,który przez całe spotkanie skutecznie bronił się na własnej połowie boiska,a nasz zespół nie potrafił postawić "kropki na i" trafiając choćby jednego gola.
Rozstrzygnięcie finału musiało zatem nastąpić w rzutach karnych i tutaj lepszy okazał się drugi zespół Bałtyku wygrywając 2-1.

Barwy Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej Dąbrowa reprezentowali:

Igor Borowski,Oliwier Bartkowiak,Bartek Błażewicz,Mateusz Sobieszczyk,Łukasz Tomaszewski,Bartek Romanek oraz Adam Chabraszewski z ekipy nr I ,a także Robert Słówko,Kamil Robakowski,Szymek Betlejewski,Sławek Petrov,Jakub Pełka oraz Julek Szeleźniak-Białkowski z ekipy nr 2.

Gratulacje dla naszych Trenerów Marcina Góralskiego oraz Roberta Reiwera.

koordynator Akademii
Czajka Sebastian

Rocznik 2005 ,który wystąpił z kolei w niedzielnym turnieju Cisowa Cup,grał ze zmiennym szczęściem.
Rozpoczęliśmy i zakończyliśmy co prawda zwycięstwami,ale pośrodku zaliczyliśmy remis oraz dwie przegrane.
Chłopcy uplasowali się ostatecznie na miejscu VII,a od pierwszej czwórki dzieliła ich dosłownie jedna bramka.....
Zabrakło jej w pojedynku z Bałtykiem Gdynia II,w którym pomimo sporej przewagi wiszącej w powietrzu bramki dla naszej Akademii,jedyna akcja rywala przyniosła im prowadzenie,którego nie oddali już do końca, fundując naszemu zespołowi walkę jedynie o miejsce VII.

Tym razem się nie udało,ale dla wszystkich chłopaków,którzy tak dzielnie walczyli i starali się niesamowicie,należą się wielkie słowa uznania.

Naszą Akademię reprezentowali:
Staś Czajka,Jakub Mencel,Konrad Rybicki,Oskar Pionke,Jonatan Malotke oraz Michał Neufeld.

Trener Sebastian Czajka.