Sobotnie mecz ligowe • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic   

Sobota to istny maraton piłkarski z udziałem naszej Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej.

Praktycznie wszystkie ekipy rozegrały swoje mecze ligowe,poza pauzującymi w ten weekend rocznikami 2003 i 2005,a także grającymi w niedzielę seniorami,toczyliśmy boje na różnych frontach.
Ze zmiennym szczęściem i nastrojami wracaliśmy do domów, najważniejsze jednak,aby ten spędzony na sportowo dzień wszystkim wyszedł na zdrowie.

Zacznijmy od wspaniałych wieści naszych najmłodszych adeptów futbolu.

Rocznik 2006 poraz kolejny udowodnił,iż nie ma sobie równych w swojej grupie zajmując I miejsce w turnieju ligowym we Władysławowie.Rozegrane mecze:

Remis 2-2 z MKS Władysławowo oraz wygrana 2-1 ze Sportingiem Leźno.

Chłopcy zagrali w składzie:
Olaf Targowski,Adam Dunowski,Artur Chabraszewski,Bartek Kozak,Wiktor Csernak,Mikołaj Białkowski,Marcin Pranga

Trener Krzysztof Soszyński

Rocznik 2004 jak na lidera grupy przystało,wygrał swój turniej w Bożympolu Wielkim wygrywając swoje wszystkie mecze.

Rozegrane mecze:

Z Błękitnymi Wejherowo 4-2, z Jedynką Reda 3-0 , z Bałtykiem Gdynia 3-2.

Chłopcy zagrali w składzie:

Igor Borowski,Mateusz Sobieszczyk,Oliwier Bartkowiak,Dawid Rydlicki,Łukasz Tomaszewski,Jakub Żyndul,Bartek Romanek,Bartek Błażewicz,Nikodem Rogowski,Julek Szeleźniak-Białkowski,Adam Chabraszewski,Jakub Pełka

Trener Marcin Góralski


Rocznik 2002 pod wodzą Trenera Adama Szustka bardzo pechowo ulegli Sztormowi Mosty 2-3 tracąc j w kolejnym już meczy bramkę decydującą w doliczonym czasie gry....Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz,konstruowali dużo ciekawych akcji,potrafili wygrywać z łatwością pojedynki jeden na jeden i czasami brakowało naprawdę niewiele do zdobycia gola.

Trzeba jednak przyznać,że nie przez cały mecz nasi gracze potrafili utrzymać tak dobre tempo gry,a Sztorm szczególnie po utracie drugiej bramki wziął się do pracy i doprowadził do remisu.

Nasza ekipa próbowała przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę,ale niestety w samej końcówce w ogromnym zamieszaniu to zespół Sztormu wyszedł obronną ręką.

Cieszymy się jednak z postawy naszych chłopaków i gratulujemy dobrej gry.

Gratulujemy również naszym rodzicom,którzy pokazali w jaki sposób należy kibicować i przeżywać mecze z udziałem swoich dzieci w przeciwieństwie do niektórych rodziców naszych gości z Mostów nie wytrzymujących ciśnienia grających przecież głównie dla radości małych piłkarzy.

Ekipa Dąbrowy zagrała w składzie:

Mateusz Mirowski,Łukasz Theus,Wojtek Szustek,Mario Zamarrippa,Łukasz Górski,Maciej Sadowski,Dominik Sikorski,Mariusz Rathenów,Oskar Reguła,Grzegorz Padzik,Jakub Byzdra,Mateusz Kurzak,Paweł Janta,Piotr Błażewicz,Olek Blok

Trener Adam Szustek

Junior B i Junior C nie "ogarnął tematu" w swoich spotkaniach przegrywając wysoko bo 0-12 junior B oraz 1-8 junior C.

W obu przypadkach "kuleje" niestety brak bramkarza w roczniku starszym w ogóle (broni zawodnik z pola) i niestety zbyt niski wzrost w stosunku do dużej bramki naszych goalkeeperów w roczniku młodszym.

Dodajmy,że oba roczniki są w trakcie budowania swoich składów zatem wyniki nie są dla nas,aż tak ważne.

Rocznik juniora B spisuje się w tegorocznych rozgrywkach i rewelacyjnie,a junior C grając w starszym roczniku, powoli na pewno da sobie świetnie radę i z meczu na mecz będzie lepiej.

Junior B zagrał w następującym składzie:

Karol Gmiński ,Tomasz Karol , Maciek Karol , Darek Kurecki , Przemek Puchniarz, Patryk Okroj, Mateusz Górski , Kamil Kurowski , Michał Szwoch-Kupcewicz , Olek Łopaciński, Dawid Głażewski, Michał Lewandowski, Robert Rożnowski.

Junior C zagrał w następującym składzie:

Mateusz Jaskulski,Mateusz Mirowski,Marcin Wolszon,Grzegorz Choruży,Marcin Patkowski,Maciej Kowalewski,Tytus Książek,Adrian Woźniak,Kamil Kosecki,Patryk Pełka,Oskar Dróżdż,Olaf Białkowski,Paweł Pisarski,Oskar Ważny,Łukasz Ruzicki
Reasumując sobotni dzień,kończący się ze zmiennym szczęściem i humorem dla naszych graczy,trenerów i rodziców,cieszymy się z postawy wszystkich i jesteśmy z Wami na dobre i na złe


Zapraszamy na naszą stronę na FB oraz oberzenia fotek z meczów w zakładkach roczników

W niedzielę o pierwsze zwycięstwo ligowe powalczą nasi seniorzy.Przeciwwnikiem naszej drużyny będzie zespół z Żukowa.

Zapraszamy kibiców na godzinę 15.00 Okswyie ul.Śmidowicza.