Z Kaszubią na remis • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA

pathpic   pathpic   Gdyńska Akademia Piłkarska   pathpic   Aktualności   pathpic

W sobotę 28.09.13,Junior C2 (rocznik 2000/2001) rozegrał swoje kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie,dzieląc się punktami z Kaszubią Starzyno.
Remis 2-2 to końcowy rezultat meczu,który szczególnie w drugiej połowie mógł się podobać.
Nasi gracze dawali z siebie "wszystko",aby dogonić wychodzącą dwukrotnie na prowadzenie drużynę gospodarzy.
Pierwszą połowę meczu uznać należy za wyrównaną,natomiast druga odsłona to już zdecydowana dominacja naszej ekipy.
Może troszkę zabrakło szczęścia,może troszkę skuteczości,ale na pewno nie zabrakło tak bardzo oczekiwanej sportowej walki i determinacji.