WYNIKI • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   2008   pathpic   
ROZGRYWKI FINAŁOWE NIEDZIELA 18.11.2018
LP GRUPA D TRZY V MIEJSCA Z SOBOTY PLUS DWA NAJSŁABSZE IV WYNIK
31 9.00-9.15 1-2 SPARTA GDAŃSK GAP B  3-3
32 9.16-9.31 3-4 GAP A SOKÓŁ KOSAKOWO  1-1
33 9.32-9.47 1-5 SPARTA GDAŃSK AP BANINO B  0-2
34 9.48-10.03 2-3 GAP B GAP A  0-2
35 10.04-10.19 4-5 SOKÓŁ KOSAKOWO AP BANINO B  2-1
36 10.20-10.34 1-3 SPARTA GDAŃSK GAP A 2-4 
37 10.35-10.50 2-4 GAP B SOKÓŁ KOSAKOWO  1-1
38 10.51-11.06 3-5 GAP A AP BANINO B  1-3
39 11.07-11.22 1-4 SPARTA GDAŃSK SOKÓŁ KOSAKOWO  0-0
40 11.23-11.38 2-5 GAP B AP BANINO B  0-1
11.40-11.55  WRĘCZENIE MEDALI  GRUPA D/ROZGRZEWKA GRUPA E
LP GRUPA E TRZY III MIEJSCA Z SOBOTY PLUS NAJLEPSZE IV ORAZ NAJSŁABSZE II  WYNIK
41 12.00-12.15 1-2 AP BANINO A ARKA  GDYNIA SI B  3-2
42 12.16-12.31 3-4 SZTORM KOSAKOWO JUVENTUS BYDGOSZCZ B 0-1 
43 12.32-12.47 1-5 AP BANINO A AS POMORZE B  1-0
44 12.48-13.03 2-3 ARKA  GDYNIA SI B SZTORM KOSAKOWO  0-3
45 13.04-13.19 4-5 JUVENTUS BYDGOSZCZ B AS POMORZE B  0-0
46 13.20-13.35 1-3 AP BANINO A SZTORM KOSAKOWO  2-1
47 13.36-13.51 2-4 ARKA  GDYNIA SI B JUVENTUS BYDGOSZCZ B  2-0
48 13.52-14.07 3-5 SZTORM KOSAKOWO AS POMORZE B  2-0
49 14.08-14.23 1-4 AP BANINO A JUVENTUS BYDGOSZCZ B  2-0
50 14.24-14.29 2-5 ARKA  GDYNIA SI B AS POMORZE B  3-0
14.35-14.50  WRĘCZANIE MEDALI GRUPA E / ROZGRZEWKA GRUPA F
LP GRUPA F TRZY I MIEJSCA Z SOBOTY PLUS DWA NAJLEPSZE II MIEJSCA WYNIK
51 15.00-15.15 1-2 ARKA GDYNIA SI A JUVENTUS BYDGOSZCZ A  0-0
52 15.16-15.31 3-4 AS PIŁECZKA AS POMORZE A  0-2
53 15.32-15.47 1-5 ARKA GDYNIA SI A GKS KOWALE  1-2
54 15.48-16.03 2-3 JUVENTUS BYDGOSZCZ A AS PIŁECZKA  1-1
55 16.04-16.19 4-5 AS POMORZE A GKS KOWALE  1-2
56 16.20-16.35 1-3 ARKA GDYNIA SI A AS PIŁECZKA  3-0
57 16.36-16.51 2-4 JUVENTUS BYDGOSZCZ A AS POMORZE A  0-0
58 16.52-17.07 3-5 AS PIŁECZKA GKS KOWALE  0-1
59 17.08-17.23 1-4 ARKA GDYNIA SI A AS POMORZE A  3-1
60 17.24-17.39 2-5 JUVENTUS BYDGOSZCZ A GKS KOWALE  0-1
17.30-17.45  WRĘCZANIE MEDALI GRUPA F
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2008
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 17.11.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.15 1-2 ARKA GDYNIA SI A AS PIŁECZKA  5-0
2 9.16-9.31 3-4 SOKÓŁ KOSAKOWO SPARTA GDAŃSK  1-0
3 9.32-9.47 1-5 ARKA GDYNIA SI A AP BANINO A 2-1 
4 9.48-10.03 2-3 AS PIŁECZKA SOKÓŁ KOSAKOWO  8-0
5 10.04-10.19 4-5 SPARTA GDAŃSK AP BANINO A 2-3 
6 10.20-10.34 1-3 ARKA GDYNIA SI A SOKÓŁ KOSAKOWO  9-0
7 10.35-10.50 2-4 AS PIŁECZKA SPARTA GDAŃSK  7-0
8 10.51-11.06 3-5 SOKÓŁ KOSAKOWO AP BANINO A  0-7
9 11.07-11.22 1-4 ARKA GDYNIA SI A SPARTA GDAŃSK  9-0
10 11.23-11.38 2-5 AS PIŁECZKA AP BANINO A  4-3
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1A  12  25-1  ARKA GDYNIA SI A
2A  19-8  AS PIŁECZKA
3A  6  14-7  AP BANINO
4A  1-24  SOKÓŁ KOSAKOWO
5A  0 2-20  SPARTA GDAŃSK
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
11 12.00-12.15 1-2 JUVENTUS BYDGOSZCZ A ARKA GDYNIA SI B  1-0
12 12.16-12.31 3-4 AP BANINO B GAP B  2-0
13 12.32-12.47 1-5 JUVENTUS BYDGOSZCZ A AS POMORZE A  0-0
14 12.48-13.03 2-3 ARKA GDYNIA SI B AP BANINO B  1-0
15 13.04-13.19 4-5 GAP B AS POMORZE A  0-2
16 13.20-13.35 1-3 JUVENTUS BYDGOSZCZ A AP BANINO B  3-0
17 13.36-13.51 2-4 ARKA GDYNIA SI B GAP B 5-1 
18 13.52-14.07 3-5 AP BANINO B AS POMORZE A 0-5 
19 14.08-14.23 1-4 JUVENTUS BYDGOSZCZ A GAP B  5-0
20 14.24-14.29 2-5 ARKA GDYNIA SI B AS POMORZE A  0-0
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1B  10  9-0  JUVENTUS BYDGOSZCZ A
2B  8 7-0   AS POMORZE A
3B  7  6-2  ARKA GDYNIA SI B
4B  3 2-9   AP BANINO B
5B  0  1-14  GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
LP GRUPA C GRAJĄCE EKIPY WYNIK
21 15.00-15.15 1-2 AS POMORZE B JUVENTUS BYDGOSZCZ B  0-1
22 15.16-15.31 3-4 GAP A SZTORM KOSAKOWO  0-1
23 15.32-15.47 1-5 AS POMORZE B GKS KOWALE  0-3
24 15.48-16.03 2-3 JUVENTUS BYDGOSZCZ B GAP A  0-0
25 16.04-16.19 4-5 SZTORM KOSAKOWO GKS KOWALE  1-6
26 16.20-16.35 1-3 AS POMORZE B GAP A  3-0
27 16.36-16.51 2-4 JUVENTUS BYDGOSZCZ B SZTORM KOSAKOWO  2-1
28 16.52-17.07 3-5 GAP A GKS KOWALE  0-10
29 17.08-17.23 1-4 AS POMORZE B SZTORM KOSAKOWO  2-3
30 17.24-17.39 2-5 JUVENTUS BYDGOSZCZ B GKS KOWALE  1-1
           
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE C
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1C 10   20-2  GKS KOWALE
2C  8  4-2  JUVENTUS BYDGOSZCZ B
3C  6  6-10  SZTORM KOSAKOWO
4C  3  5-7  AS POMORZE B
5C  1 0-14  GAP A