WYNIKI • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   2007   pathpic   

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2007
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 24.11.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.12 1-2 OLIMPIA OSOWA SPARTA GDAŃSK 8-0
2 9.13-9.25 3-4 GAP A GRYF WEJHEROWO B 0-0
3 9.26-9.38 5-6 ARKA GDYNIA SI 2008 SPARTA GDAŃSK 4-0
4 9.39-9.51 1-4 OLIMPIA OSOWA GRYF WEJHEROWO B 1-0
5 9.52-10.04 2-6 SPARTA GDAŃSK GKS KOWALE A 0-9
6 10.05-10.17 3-5 GAP A ARKA GDYNIA SI 2008 0-3
7 10.18-10.30 1-6 OLIMPIA OSOWA GKS KOWALE A 0-0
8 10.31-10.43 4-5 GRYF WEJHEROWO B ARKA GDYNIA SI 2008 0-0
9 10.44-10.56 2-3 SPARTA GDAŃSK GAP A 2-2
10 10.57-11.09 6-4 GKS KOWALE A GRYF WEJHEROWO B 3-1
11 11.10-11.22 1-3 OLIMPIA OSOWA GAP A 4-0
12 11.23-11.35 5-2 ARKA GDYNIA SI 2008 GKS KOWALE A 0-1
13 11.36-11.48 3-6 GAP A GKS KOWALE A 0-1
14 11.49-12.01 4-2 GRYF WEJHEROWO B SPARTA GDAŃSK 5-0
15 12.02-12.14 5-1 ARKA GDYNIA SI 2008 OLIMPIA OSOWA 2-1
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1A 13 14-1 GKS KOWALE 
2A 10 9-2 ARKA GDYNIA SI 2008
3A 10 14-2 OLIMPIA OSOWA
4A 5 5-5 GRYF WEJHEROWO B
5A 2 2-10 GAP A
6A 1 20-2 SPARTA GDAŃSK
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
16 13.00-13.12 1-2 GKS KOWALE B AS POMORZE 0-0
17 13.13-13.25 3-4 GAP B GRYF WEJHEROWO A 0-6
18 13.26-13.38 5-6 GWARDIA KOSZALIN A GWARDIA KOSZALIN B 4-0
19 13.39-13.51 1-4 GKS KOWALE B GRYF WEJHEROWO A 0-0
20 13.52-14.04 2-6 AS POMORZE GWARDIA KOSZALIN B 2-0
21 14.05-14.17 3-5 GAP B GWARDIA KOSZALIN A 0-6
22 14.18-14.30 1-6 GKS KOWALE B GWARDIA KOSZALIN B 1-0
23 14.31-14.43 4-5 GRYF WEJHEROWO A GWARDIA KOSZALIN A 2-1
24 14.44-14.56 2-3 AS POMORZE GAP B  6-0
25 14.57-15.09 6-4 GWARDIA KOSZALIN B GRYF WEJHEROWO A  0-5
26 15.10-15.22 1-3 GKS KOWALE B GAP B  6-0
27 15.23-15.35 5-2 GWARDIA KOSZALIN A AS POMORZE  1-2
28 15.36-15.48 3-6 GAP B GWARDIA KOSZALIN B  0-1
29 15.49-16.02 4-2 GRYF WEJHEROWO A AS POMORZE  0-0
30 16.03-16.15 5-1 GWARDIA KOSZALIN A GKS KOWALE B  0-1
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1B  11  13-1  GRYF WEJHEROWO A
2B  11 10-1   AS POMORZE
3B  11  8-0  GKS KOWALE B
4B  6  12-5  GWARDIA KOSZALIN A
5B  3  1-12  GWARDIA KOSZALIN B
6B  0  0-25  GAP B
ROZGRYWKI FINAŁOWE NIEDZIELA 25.11.2018
ZESPOŁY Z MIEJSC IV-VI SOBOTNICH ROZGRYWEK
31 9.00-9.12 1-2 GRYF WEJHEROWO B  GWARDIA KOSZALIN A  2-0
32 9.13-9.25 3-4 GAP A  GWARDIA KOSZALIN B  1-1
33 9.26-9.38 5-6 SPARTA GDAŃSK  GAP B  0-1
34 9.39-9.51 1-4  GRYF WEJHEROWO B  GWARDIA KOSZALIN B  4-0
35 9.52-10.04 2-6 GWARDIA KOSZALIN A  GAP B  2-0
36 10.05-10.17 3-5  GAP A  SPARTA GDAŃSK   4-0
37 10.18-10.30 1-6  GRYF WEJHEROWO B GAP B   3-0
38 10.31-10.43 4-5  GWARDIA KOSZALIN B  SPARTA GDAŃSK   7-0
39 10.44-10.56 2-3  GWARDIA KOSZALIN A  GAP A  6-0
40 10.57-11.09 6-4  GAP B  GWARDIA KOSZALIN B  1-2
41 11.10-11.22 1-3  GRYF WEJHEROWO B  GAP A  4-0
42 11.23-11.35 5-2  SPARTA GDAŃSK  GWARDIA KOSZALIN A  0-9
43 11.36-11.48 3-6  GAP A GAP B   1-1
44 11.49-12.01 4-2 GWARDIA KOSZALIN B   GWARDIA KOSZALIN A  0-6
45 12.02-12.14 5-1  SPARTA GDAŃSK   GRYF WEJHEROWO B 0-2 
ZESPOŁY Z MIEJSC I-III SOBOTNICH ROZGRYWEK
46 13.00-13.12 1-2 GKS KOWALE A  GRYF WEJHEROWO A  0-1
47 13.13-13.25 3-4 ARKA GDYNIA SI 2008  AS POMORZE   1-0
48 13.26-13.38 5-6 OLIMPIA OSOWA  GKS KOWALE B  1-0
49 13.39-13.51 1-4 GKS KOWALE A   AS POMORZE  1-2
50 13.52-14.04 2-6  GRYF WEJHEROWO A  GKS KOWALE B  2-0
51 14.05-14.17 3-5  ARKA GDYNIA SI 2008  OLIMPIA OSOWA  0-0
52 14.18-14.30 1-6  GKS KOWALE A  GKS KOWALE B  0-1
53 14.31-14.43 4-5 AS POMORZE   OLIMPIA OSOWA   1-1
54 14.44-14.56 2-3  GRYF WEJHEROWO A ARKA GDYNIA SI 2008 0-0 
55 14.57-15.09 6-4  GKS KOWALE B AS POMORZE   0-1
56 15.10-15.22 1-3  GKS KOWALE A  ARKA GDYNIA SI 2008  3-0
57 15.23-15.35 5-2  OLIMPIA OSOWA  GRYF WEJHEROWO A  2-1
58 15.36-15.48 3-6 ARKA GDYNIA SI 2008  GKS KOWALE B 1-1 
59 15.49-16.02 4-2  AS POMORZE  GRYF WEJHEROWO A  1-0
60 16.03-16.15 5-1 OLIMPIA OSOWA    GKS KOWALE A  0-2