WYNIKI • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   2006   pathpic   

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2006
ROZGRYWKI GRUPOWE NIEDZIELA 04.03.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
45 8.00-8.12 GAP 2007 POMORZANIN TRÓJMIASTO  1-1
46 8.13-8.25 PORTOWIEC GDAŃSK  POMERANIA GDAŃSK 2007  3-0
47 8.26-8.38 GAP 2007 MOTŁAWA SUCHY DĄB  1-4
48 8.39-8.51 POMORZANIN TRÓJMIASTO PORTOWIEC GDAŃSK   0-3
49 8.52-9.04 POMERANIA GDAŃSK 2007 MOTŁAWA SUCHY DĄB  0-4
50 9.05-9.17 GAP 2007 PORTOWIEC GDAŃSK   1-2
51 9.18-9.30 POMORZANIN TRÓJMIASTO POMERANIA GDAŃSK 2007 4-2 
52 9.31-9.43 PORTOWIEC GDAŃSK  MOTŁAWA SUCHY DĄB  0-1
53 9.44-9.56 GAP 2007 POMERANIA GDAŃSK 2007  0-1
54 9.57-10.09 POMORZANIN TRÓJMIASTO MOTŁAWA SUCHY DĄB  0-3
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1A  MOTŁAWA SUCHY DĄB  12  12-1
2A  PORTOWIEC GDAŃSK  9  8-2
3A  POMORZANIN TRÓJMIASTO  5-9
4A  POMERANIA GDAŃSK 2007  3  3-11
5A  GAP 2007  1  3-8
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
55 10.25-10.37 KARLIKOWO SOPOT GAP B  3-0
56 10.38-10.50 GEDANIA 1922 GDAŃSK B ORKAN RUMIA  4-0
57 10.51-11.03 KARLIKOWO SOPOT POMERANIA GDAŃSK   2-0
58 11.04-11.16 GAP B GEDANIA 1922 GDAŃSK B  1-1
59 11.17-11.29 ORKAN RUMIA POMERANIA GDAŃSK   0-1
60 11.30-11.42 KARLIKOWO SOPOT GEDANIA 1922 GDAŃSK B  0-0
61 11.43-11.55 GAP B ORKAN RUMIA  0-0
62 11.56-12.08 GEDANIA 1922 GDAŃSK B POMERANIA GDAŃSK  2-1 
63 12.09-12.21 KARLIKOWO SOPOT ORKAN RUMIA  5-0
64 12.22-12.34 GAP B POMERANIA GDAŃSK   0-0
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1B KARLIKOWO SOPOT   10  11-0
2B  GEDANIA 1922 GDAŃSK B  8  7-2
3B  POMERANIA GDAŃSK  4  1-4
4B GAP B   3 1-4 
5B  ORKAN RUMIA  1  0-10
LP GRUPA C GRAJĄCE EKIPY WYNIK
65 13.03-13.15 U2 BYTÓW GEDANIA 1922 GDAŃSK A  1-1
66 13.16-13.28 MUKS ŻAKI SZCZECIN SZTORM MOSTY  2-0
67 13.29-13.41 DRAGON BOJANO GAP DĄBROWA A  0-3
68 13.42-13.54 U2 BYTÓW SZTORM MOSTY  5-0
69 13.55-14.07 GEDANIA 1922 GDAŃSK A GAP DĄBROWA A  0-3
70 14.08-14.20 MUKS ŻAKI SZCZECIN DRAGON BOJANO  3-0
71 14.21-14.33 U2 BYTÓW GAP DĄBROWA A  0-1
72 14.34-14.46 SZTORM MOSTY DRAGON BOJANO  2-1
73 14.47-15.09 GEDANIA 1922 GDAŃSK A MUKS ŻAKI SZCZECIN  0-0
74 15.10-15.22 GAP DĄBROWA A SZTORM MOSTY  1-0
75 15.23-15.35 U2 BYTÓW MUKS ŻAKI SZCZECIN 2-0 
76 15.36-15.48 DRAGON BOJANO GEDANIA 1922 GDAŃSK A  0-2
77 15.49-16.01 MUKS ŻAKI SZCZECIN GAP DĄBROWA A  1-0
78 16.02-16.14 SZTORM MOSTY GEDANIA 1922 GDAŃSK A  0-1
79 16.15-16.27 DRAGON BOJANO U2 BYTÓW  0-3
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE G
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1G  GAP A  12 :
2G  U2 BYTÓW  10 :
3G  MUKS ŻAKI SZCZECIN  10 :
4G  GEDANIA 1922 GDAŃSK  8 :
5G  SZTORM MOSTY  3 :
6G  DRAGON BOJANO  0 :
1 GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DĄBROWA 14 POMORZANIN TRÓJMIASTO
2 U2 BYTÓW 15 POMERANIA GDAŃSK 2007
3 MUKS ŻAKI SZCZECIN 16 GAP 2007
4 GEDANIA 1922 GDAŃSK 
5 SZTORM MOSTY
6 DRAGON BOJANO
7 KARLIKOWO SOPOT
8 GEDANIA 1922 GDAŃSK B STRZELEC
9 POMERANIA GDAŃSK BRAMKARZ
10 GAP B ZAWODNIK
11 ORKAN RUMIA
12 MOTŁAWA SUCHY DĄB
13 PORTOWIEC GDAŃSK 
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2006
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 03.03.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 8.00-8.12 GEDANIA 1922 GDAŃSK  SZTORM MOSTY 0-1
2 8.13-8.25 POMERANIA GDAŃSK 2007 GAP B 3-0
3 8.26-8.38 GEDANIA 1922 GDAŃSK  POMORZANIN TRÓJMIASTO 2-0
4 8.39-8.51 SZTORM MOSTY POMERANIA GDAŃSK 2007 2-0
5 8.52-9.04 GAP B POMORZANIN TRÓJMIASTO 1-2
6 9.05-9.17 GEDANIA 1922 GDAŃSK  POMERANIA GDAŃSK 2007 4-0
7 9.18-9.30 SZTORM MOSTY GAP B 4-0
8 9.31-9.43 POMERANIA GDAŃSK 2007 POMORZANIN TRÓJMIASTO 2-1
9 9.44-9.56 GEDANIA 1922 GDAŃSK  GAP B 3-1
10 9.57-10.09 SZTORM MOSTY POMORZANIN TRÓJMIASTO 5-0
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1A SZTORM MOSTY 12 12-0
2A GEDANIA 1922 GDAŃSK A 9 9-2
3A POMERANIA GDAŃSK 2007 6 5-7
4A POMORZANIN TRÓJMIASTO  6 3-8
5A GAP B 0 2-12
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
15 10.38-10.50 GEDANIA 1922 GDAŃSK B FC GOWIDLINO A 3-0
16 10.51-11.03 UKS MOTŁAWA SUCHY DĄB MUKS ŻAKI SZCZECIN 0-3
17 11.04-11.16 GEDANIA 1922 GDAŃSK B KARLIKOWO SOPOT 1-3
18 11.17-11.29 FC GOWIDLINO A UKS MOTŁAWA SUCHY DĄB 0-1
19 11.30-11.42 MUKS ŻAKI SZCZECIN KARLIKOWO SOPOT 4-0
20 11.43-11.55 GEDANIA 1922 GDAŃSK B UKS MOTŁAWA SUCHY DĄB 0-0
21 11.56-12.08 FC GOWIDLINO A MUKS ŻAKI SZCZECIN 0-6
22 12.09-12.21 UKS MOTŁAWA SUCHY DĄB KARLIKOWO SOPOT 0-3
23 12.22-12.34 GEDANIA 1922 GDAŃSK B MUKS ŻAKI SZCZECIN 1-2
24 12.35-12.47 FC GOWIDLINO A KARLIKOWO SOPOT 0-3
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1B MUKS ŻAKI SZCZECIN 12 15-1
2B KARLIKOWO SOPOT 9 9-5
3B GEDANIA 1922 GDAŃSK B 4 5-5
4B MOTŁAWA SUCHY DĄB 4 0-7
5B FC GOWIDLINO A 0 0-13
LP GRUPA C GRAJĄCE EKIPY WYNIK
25 13.16-13.28 JAGUAR GDAŃSK  GAP A 1-2
26 13.29-13.41 FC GOWIDLINO B ORKAN RUMIA 1-2
27 13.42-13.54 JAGUAR GDAŃSK  DRAGON BOJANO A 0-4
28 13.55-14.07 GAP A FC GOWIDLINO B 5-0
29 14.08-14.20 ORKAN RUMIA DRAGON BOJANO A 0-5
30 14.21-14.33 JAGUAR GDAŃSK  FC GOWIDLINO B 4-0
31 14.34-14.46 GAP A ORKAN RUMIA 2-0
32 14.47-15.09 FC GOWIDLINO B DRAGON BOJANO A 1-4
33 15.10-15.22 JAGUAR GDAŃSK  ORKAN RUMIA 2-3
34 15.23-15.35 GAP A DRAGON BOJANO A 1-2
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE C
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1C DRAGON BOJANO 12 14-3
2C GAP A 9 10-3
3C ORKAN RUMIA 6 5-10
4C JAGUAR GDAŃSK  3 7-9
5C FC GOWIDLINO B 0 2-15
LP GRUPA D GRAJĄCE EKIPY WYNIK
35 15.55-16.07 U2 BYTÓW DRAGON BOJANO B 4-0
36 16.08-16.20 PORTOWIEC GDAŃSK  GAP 2007 0-2
37 16.21-16.33 U2 BYTÓW POMERANIA GDAŃSK  2-1
38 16.34-16.46 DRAGON BOJANO B PORTOWIEC GDAŃSK  0-0
39 16.47-16.59 GAP 2007 POMERANIA GDAŃSK  0-3
40 17.00-17.12 U2 BYTÓW PORTOWIEC GDAŃSK  5-0
41 17.13-17.25 DRAGON BOJANO B GAP 2007 5-0
42 17.26-17.38 PORTOWIEC GDAŃSK  POMERANIA GDAŃSK  0-2
43 17.39-17.51 U2 BYTÓW GAP 2007 3-0
44 17.52-18.04 DRAGON BOJANO B POMERANIA GDAŃSK  1-1
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE D
MIEJSCE EKIPA PUNKTY BRAMKI
1D U2 BYTÓW 12 14-1
2D POMERANIA GDAŃSK 7 7-3
3D DRAGON BOJANO B 5 6-5
4D GAP 2007 3 2-13
5D PORTOWIEC GDAŃSK 1 0-9