WYNIKI • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   2005   pathpic   

U 11

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2005
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 08.12.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.15 1-2 JAGIELLONIA TUSZYN APKP GDYNIA 1-0
2 9.16-9.31 3-4 GEDANIA GDAŃSK A JEDYNKA REDA 2006 2-0
3 9.32-9.47 5-6 GAP A GEDANIA GDAŃSK B 0-3
4 9.48-10.03 1-4 JAGIELLONIA TUSZYN JEDYNKA REDA 2006 3-2
5 10.04-10.19 2-6 APKP GDYNIA GEDANIA GDAŃSK B 2-0
6 10.20-10.35 3-5 GEDANIA GDAŃSK A GAP A 1-3
7 10.36-10.51 1-6 JAGIELLONIA TUSZYN GEDANIA GDAŃSK B 2-1
8 10.52-11.07 4-5 JEDYNKA REDA 2006 GAP A 2-4
9 11.08-11.23 2-3 APKP GDYNIA GEDANIA GDAŃSK A 0-2
10 11.24-11.39 6-4 GEDANIA GDAŃSK B JEDYNKA REDA 2006 5-0
11 11.40-11.55 1-3 JAGIELLONIA TUSZYN GEDANIA GDAŃSK A 0-0
12 11.56-12.11 5-2 GAP A APKP GDYNIA 0-2
13 12.12-12.27 3-6 GEDANIA GDAŃSK A GEDANIA GDAŃSK B 5-1
14 12.28-12.43 4-2 JEDYNKA REDA 2006 APKP GDYNIA 1-1
15 12.44-12.59 5-1 GAP A JAGIELLONIA TUSZYN 1-2
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1A 13 8-4 JAGIELLONIA TUSZYN
2A 10 10-4 GEDANIA GDAŃSK A
3A 7 5-4 APKP GDYNIA
4A 6 10-7 GEDANIA GDAŃSK B
5A 6 8-10 GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
6A 1 5-14 JEDYNKA REDA 2006
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
16 13.30-13.45 1-2 JEDYNKA REDA  GKS KOWALE 0-1
17 13.46-14.01 3-4 UKS JEDYNKA NIDZICA GAP B  4-0
18 14.02-14.17 5-6 JUVENTUS BYDGOSZCZ AP BAŁTYK KOSZALIN 0-1
19 14.18-14.33 1-4 JEDYNKA REDA  GAP B  2-1
20 14.34-14.49 2-6 GKS KOWALE AP BAŁTYK KOSZALIN  1-1
21 14.50-15.05 3-5 UKS JEDYNKA NIDZICA JUVENTUS BYDGOSZCZ  3-2
22 15.06-15.21 1-6 JEDYNKA REDA  AP BAŁTYK KOSZALIN  1-1
23 15.22-15.37 4-5 GAP B  JUVENTUS BYDGOSZCZ  0-4
24 15.38-15.53 2-3 GKS KOWALE UKS JEDYNKA NIDZICA  1-1
25 15.54-16.09 6-4 AP BAŁTYK KOSZALIN GAP B   7-0
26 16.10-16.25 1-3 JEDYNKA REDA  UKS JEDYNKA NIDZICA  2-0
27 16.26-16.41 5-2 JUVENTUS BYDGOSZCZ GKS KOWALE  0-0
28 16.42-16.57 3-6 UKS JEDYNKA NIDZICA AP BAŁTYK KOSZALIN  0-2
29 16.58-17.13 4-2 GAP B  GKS KOWALE  1-8
30 17.14-17.29 5-1 JUVENTUS BYDGOSZCZ JEDYNKA REDA   0-0
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1B 11   12-2 AP BAŁTYK KOSZALIN 
2B  9  11-3  GKS KOWALE
3B  8 5-3   JEDYNKA REDA 
4B  7  8-7  UKS JEDYNKA NIDZICA 
5B  5  6-4  JUVENTUS BYDGOSZCZ
6B  0  2-25  GAP B
ROZGRYWKI FINAŁOWE NIEDZIELA 09.12.2018
ZESPOŁY Z MIEJSC IV-VI SOBOTNICH ROZGRYWEK
31 8.00-8.15 1-2 GEDANIA GDAŃSK B GAP A 1-1 
32 8.16-8.31 3-4 JEDYNKA REDA 2006  UKS JEDYNKA NIDZICA  0-3
33 8.32-8.47 5-6  JUVENTUS BYDGOSZCZ  GAP B  2-1
34 8.48-9.03 1-4 GEDANIA GDAŃSK B  UKS JEDYNKA NIDZICA  1-2
35 9.04-9.19 2-6 GAP A GAP B   11-1
36 9.20-9.35 3-5 JEDYNKA REDA 2006  JUVETNUS BYDGOSZCZ  0-2
37 9.36-9.51 1-6 GEDANIA GDAŃSK B  GAP B  3-1
38 9.52-10.07 4-5  UKS JEDYNKA NIDZICA  JUVENTUS BYDGOSZCZ  2-1
39 10.08-10.23 2-3 GAP A JEDYNKA REDA 2006  2-0
40 10.24-10.39 6-4  GAP B  UKS JEDYNKA NIDZICA 0-3 
41 10.40-10.55 1-3 GEDANIA GDAŃSK B JEDYNKA REDA 2006  2-0
42 10.56-11.11 5-2  JUVENTUS BYDGOSZCZ GAP A  1-1
43 11.12-11.27 3-6 JEDYNKA REDA 2006  GAP B  1-4
44 11.28-11.43 4-2  UKS JEDYNKA NIDZICA GAP A 1-0 
45 11.44-11.59 5-1 JUVENTUS BYDGOSZCZ  GEDANIA GDAŃSK B  0-2
ZESPOŁY Z MIEJSC I-III SOBOTNICH ROZGRYWEK
46 12.30-12.45 1-2 JAGIELLONIA TUSZYN GEDANIA GDAŃSK A  0-0
47 12.46-13.01 3-4 APKP GDYNIA  AP BAŁTYK KOSZALIN   1-1
48 13.02-13.17 5-6  GKS KOWALE  JEDYNKA REDA   0-1
49 13.18-13.33 1-4 JAGIELLONIA TUSZYN  AP BAŁTYK KOSZALIN  0-0
50 13.34-13.49 2-6 GEDANIA GDAŃSK A JEDYNKA REDA   0-0
51 13.50-14.05 3-5 APKP GDYNIA  GKS KOWALE  1-0
52 14.06-14.21 1-6 JAGIELLONIA TUSZYN JEDYNKA REDA   0-1
53 14.22-14.37 4-5  AP BAŁTYK KOSZALIN  GKS KOWALE  0-0
54 14.38-14.53 2-3 GEDANIA GDAŃSK A APKP GDYNIA  1-1
55 14.54-15.09 6-4  JEDYNKA REDA  AP BAŁTYK KOSZALIN  0-1
56 15.10-15.25 1-3 JAGIELLONIA TUSZYN  APKP GDYNIA  0-3
57 15.26-15.41 5-2  GKS KOWALE GEDANIA GDAŃSK A  1-1
58 15.42-15.57 3-6 APKP GDYNIA  JEDYNKA REDA  4-0
59 15.58-16.13 4-2  AP BAŁTYK KOSZALIN GEDANIA GDAŃSK A  0-3
60 16.14-16.29 5-1 GKS KOWALE  JAGIELLONIA TUSZYN  2-1