Gdynia Cup 2016 rocznik 2005 dzień drugi • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   

Drugi dzień rozgrywek turnieju Gdynia Cup 2016 dla rocznika 2005 i młodszych trwa.

Poniżej bieżące wyniki...

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2016 30/31.01.2016
ROZGRYWKI FINAŁOWE-NIEDZIELA 31.01.2016
GRUPA E
LP 8.00-8.20  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z V MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
41 8.20-8.32 5A-5B ORKAN RUMIA GDYŃSKA AKADEMIA II 2006 2:1
42 8.34-8.46 5C-5D UKS DRAGON BOJANO KORONA ZELISTRZEWO 1:0
43 8.48-9.00 5A-5C ORKAN RUMIA UKS DRAGON BOJANO 2:1
44 9.02-9.14 5B-5D GDYŃSKA AKADEMIA II 2006 KORONA ZELISTRZEWO 3:1
45 9.16-9.28 5A-5D ORKAN RUMIA KORONA ZELISTRZEWO 1:0
46 9.30-9.44 5B-5C GDYŃSKA AKADEMIA II 2006 UKS DRAGON BOJANO 1:2
GRUPA F
LP 10.15-10.35  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z IV MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
47 10.35-10.47 4A-4B LECHIA GDAŃSK SA UKS 1 REDA I 1:1
48 10.49-11.01 4C-4D BAŁTYK II GDYNIA SI ARKA GDYNIA  II 2006 0:2
49 11.03-11.15 4A-4C LECHIA GDAŃSK SA BAŁTYK II GDYNIA 1:0
50 11.17-11.29 4B-4D UKS 1 REDA I SI ARKA GDYNIA II 2006 2:0
51 11.31-11.43 4A-4D LECHIA GDAŃSK SA SI ARKA GDYNIA II 2006 0:1
52 11.45-11.57 4B-4C UKS 1 REDA I BAŁTYK II GDYNIA 1:0
GRUPA G
LP 12.30-12.50  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z III MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
53 12.50-13.02 3A-3B UKS MOSTY CONRAD GDAŃSK 0:3
54 13.04-13.16 3C-3D BŁĘKITNI WEJHEROWO AP KP GDYNIA 0:1
55 13.18-13.30 3A-3C UKS MOSTY BŁĘKITNI WEJHEROWO 1:0
56 13.32-13.44 3B-3D CONRAD GDAŃSK AP KP GDYNIA 3:0
57 13.46-13.58 3A-3D UKS MOSTY AP KP GDYNIA 2:0
58 14.00-14.12 3B-3C CONRAD GDAŃSK BŁĘKITNI WEJHEROWO 1:0
GRUPA H
LP 14.40-15.00  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z II MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
59 15.00-15.12 2A-2B GDYŃSKA AKADEMIA I GRYF TCZEW 0:2
60 15.14-15.26 2C-2D SI ARKA GDYNIA I 2006 BAŁTYK GDYNIA I 2:0
61 15.28-15.40 2A-2C GDYŃSKA AKADEMIA I SI ARKA GDYNIA I 2006 0:2
62 15.42-15.54 2B-2D GRYF TCZEW BAŁTYK GDYNIA I 3:0
63 15.56-16.08 2A-2D GDYŃSKA AKADEMIA I BAŁTYK GDYNIA I 2:1
64 16.10-16.22 2B-2C GRYF TCZEW SI ARKA GDYNIA I 2006 2:0
GRUPA I
LP 16.50-17.10  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z I MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
65 17.10-17.22 1A-1B UKS 1 REDA II SI ARKA GDYNIA 0:0
66 17.24-17.36 1C-1D GEDANIA GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK 1:2
67 17.38-17.50 1A-1C UKS 1 REDA II GEDANIA GDAŃSK 1:0
68 17.52-18.04 1B-1D SI ARKA GDYNIA JAGUAR GDAŃSK 2:0
69 18.06-18.18 1A-1D UKS 1 REDA II JAGUAR GDAŃSK 2:2
70 18.20-18.32 1B-1C SI ARKA GDYNIA GEDANIA GDAŃSK 0:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NAJLEPSI 
I ARKA GDYNIA SI XI AP KP GDYNIA

STRZELEC

DANIEL MIKOŁAJEWSKI (JAGUAR GDAŃSK)

II UKS 1 REDA XII BŁĘKITNI WEJHEROWO
III JAGUAR GDAŃSK XIII JEDYNKA REDA I
IV GEDANIA GDAŃSK XIV ARKA GDYNIA SI II
V GRYF TCZEW XV LECHIA GDAŃSK SA

BRAMKARZ

DAWID KIT (ARKA GDYNIA SI)

VI SI ARKA GDYNIA I XVI BAŁTYK GDYNIA II
VII GDYŃSKA AP I XVII ORKAN RUMIA
VIII BAŁTYK GDYNIA I XVIII UKS DRAGON BOJANO

ZAWODNIK

MATEUSZ SELL (UKS 1 REDA)

IX CONRAD GDAŃSK XIX GDYŃSKA AP II
X UKS MOSTY XX KORONA ZELISTRZEWO