Gdynia Cup 2017 dla rocznika 2006 • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 20.01.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.15 1-2 GAP A AP BANINO  2-3
2 9.17-9.32 3-4 DRAGON BOJANO B BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-5
3 9.34-9.49 1-5 GAP A DRAGON BOJANO A  1-1
4 9.51-10.06 2-3 AP BANINO DRAGON BOJANO B  0-2
5 10.08-10.23 4-5 BŁĘKITNI WEJHEROWO DRAGON BOJANO A  7-0
6 10.25-10.40 1-3 GAP A DRAGON BOJANO B  1-0
7 10.42-10.57 2-4 AP BANINO BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-3
8 10.59-11.14 3-5 DRAGON BOJANO B DRAGON BOJANO A  3-1
9 11.16-11.31 1-4 GAP A BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-3
10 11.33-11.48 2-5 AP BANINO DRAGON BOJANO A  3-0
           
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1A  12    BŁĘKITNI WEJHEROWO
2A  6    DRAGON BOJANO B
3A  6    AP BANINO
4A  4    GAP A
5A  1    DRAGON BOJANO A
           
           
           
           
           
           
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 20.01.2018
           
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
11 12.00-12.15 1-2 GAP B CARTUSIA KARTUZY  1-6
12 12.17-12.42 3-4 LKS ŻUŁAWY NWD RADUNIA STĘŻYCA  1-3
13 12.44-12.59 1-5 GAP B ESCOLA FUTBOLU  0-2
14 13.01-13.16 2-3 CARTUSIA KARTUZY LKS ŻUŁAWY NWD  7-0
15 13.18-13.30 4-5 RADUNIA STĘŻYCA ESCOLA FUTBOLU  2-1
16 13.32-13.47 1-3 GAP B LKS ŻUŁAWY NWD  1-5
17 13.49-14.04 2-4 CARTUSIA KARTUZY RADUNIA STĘŻYCA  
18 14.06-14.21 3-5 LKS ŻUŁAWY NWD ESCOLA FUTBOLU  
19 14.23-14.38 1-4 GAP B RADUNIA STĘŻYCA  
20 14.40-14.52 2-5 CARTUSIA KARTUZY ESCOLA FUTBOLU  
           
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1B      
2B      
3B      
4B      
5B      
           
           
           
           
           
           
           
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI FINAŁOWE 21.01.2018
ZESPOŁY KTÓRE ZAJĘŁY MIEJSCA 4-5 W SWOICH GRUPACH+SŁABSZE 3 MIEJSCE Z DWÓCH GRUP
LP GRUPA C GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.15 1-2      
2 9.17-9.32 3-4      
3 9.34-9.49 1-5      
4 9.51-10.06 2-3      
5 10.08-10.23 4-5      
6 10.25-10.40 1-3      
7 10.42-10.57 2-4      
8 10.59-11.14 3-5      
9 11.16-11.31 1-4      
10 11.33-11.48 2-5      
           
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE C
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1C      
2C      
3C      
4C      
5C      
           
           
           
           
           
           
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI FINAŁOWE 21.01.2018
ZESPOŁY KTÓRE ZAJĘŁY MIEJSCA 1-2 W SWOICH GRUPACH+LEPSZE 3 MIEJSCE Z DWÓCH GRUP
LP GRUPA D GRAJĄCE EKIPY WYNIK
11 12.00-12.15 1-2      
12 12.17-12.42 3-4      
13 12.44-12.59 1-5      
14 13.01-13.16 2-3      
15 13.18-13.30 4-5      
16 13.32-13.47 1-3      
17 13.49-14.04 2-4      
18 14.06-14.21 3-5      
19 14.23-14.38 1-4      
20 14.40-14.52 2-5      
           
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE D
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1D      
2D      
3D      
4D      
5D