Gdynia Cup dla rocznika 2004 FINAŁY • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   


HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2016 12/13.03.2016
ROZGRYWKI FINAŁOWE-NIEDZIELA 13.03.2016
GRUPA E
LP 8.00-8.20  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z V MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
41 8.20-8.32 5A-5B GAP 2005 UKS MOSTY 2-0
42 8.34-8.46 5C-5D SZTORM MOSTY BAŁTYK GDYNIA II 1-0
43 8.48-9.00 5A-5C GAP 2005 SZTORM MOSTY 2-2
44 9.02-9.14 5B-5D UKS MOSTY BAŁTYK GDYNIA II 0-3
45 9.16-9.28 5A-5D GAP 2005 BAŁTYK GDYNIA II 3-1
46 9.30-9.44 5B-5C UKS MOSTY SZTORM MOSTY 0-3
GRUPA F
LP 10.15-10.35  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z IV MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
47 10.35-10.47 4A-4B KORONA ZELISTRZEWO GAP II  1-1
48 10.49-11.01 4C-4D AS POMORZE II SI ARKA GDYNIA II 0-3
49 11.03-11.15 4A-4C KORONA ZELISTRZEWO AS POMORZE II 2-0
50 11.17-11.29 4B-4D GAP II SI ARKA GDYNIA II 0-3
51 11.31-11.43 4A-4D KORONA ZELISTRZEWO SI ARKA GDYNIA II 2-1
52 11.45-11.57 4B-4C GAP II AS POMORZE II 3-1
GRUPA G
LP 12.30-12.50  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z III MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
53 12.50-13.02 3A-3B SPARTA GDAŃSK AS POMORZE I 1-1
54 13.04-13.16 3C-3D KADRA PZPN BAŁTYK GDYNIA I  0-0
55 13.18-13.30 3A-3C SPARTA GDAŃSK KADRA PZPN  0-0
56 13.32-13.44 3B-3D AS POMORZE I BAŁTYK GDYNIA I  0-0
57 13.46-13.58 3A-3D SPARTA GDAŃSK BAŁTYK GDYNIA I 3-2
58 14.00-14.12 3B-3C AS POMORZE I KADRA PZPN 0-0
GRUPA H
LP 14.40-15.00  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z II MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
59 15.00-15.12 2A-2B CONRAD GDAŃSK GRYF TCZEW 0-2
60 15.14-15.26 2C-2D KP GDYNIA LIDER DĘBOGÓRZE 2-0
61 15.28-15.40 2A-2C CONRAD GDAŃSK KP GDYNIA  1-1
62 15.42-15.54 2B-2D GRYF TCZEW LIDER DĘBOGÓRZE  0-3
63 15.56-16.08 2A-2D CONRAD GDAŃSK LIDER DĘBOGÓRZE  0-5
64 16.10-16.22 2B-2C GRYF TCZEW KP GDYNIA 0-1
GRUPA I
LP 16.50-17.10  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z I MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
65 17.10-17.22 1A-1B GAP I POMEZANIA MALBORK  2-2
66 17.24-17.36 1C-1D SI ARKA GDYNIA I STOLEM GNIEWNO 2-0
67 17.38-17.50 1A-1C GAP I SI ARKA GDYNIA I  1-0
68 17.52-18.04 1B-1D POMEZANIA MALBORK STOLEM GNIEWNO  0-1
69 18.06-18.18 1A-1D GAP I STOLEM GNIEWNO  0-1
70 18.20-18.32 1B-1C POMEZANIA MALBORK SI ARKA GDYNIA I 1-1
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NAJLEPSI 
I STOLEM GNIEWINO
XI KADRA PZPN

KONRAD NĘDZA (POMEZANIA MALBORK)

STRZELEC 

II GAP DĄBROWA
XII BAŁTYK GDYNIA II
III SI ARKA GDYNIA
XIII KORONA ŻELISTRZEWO
IV POMEZANIA MALB.
XIV SI ARKA GDYNIA II
V KP GDYNIA
XV GAP II

MACIEJ STYN (STOLEM GNIEWINO)

BRAMKARZ 

VI LIDER DĘBORGÓRZE
XVI AS POMORZE II
VII GRYF TCZEW
XVII GAP 2005/2006
VIII CONRAD GDAŃSK
XVIII SZTORM MOSTY

JAKUB BRANICKI (SI ARKA GDYNIA) ORAZ ADAM CHABRASZEWSKI (GAP DĄBROWA)

ZAWODNIK

IX SPARTA GDAŃSK
XIX BAŁTYK GDYNIA II
X AS POMORZE I
XX  UKS MOSTY