Gdynia Cup dla rocznika 2004 • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   


HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2016 12/13.03.2016
ROZGRYWKI GRUPOWE-SOBOTA 12.03.2016
GRUPA A
LP 8.00-8.20 WSPÓLNA ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z GRUPY A WYNIK
1 8.30-8.42 1-2 GAP I KORONA ZELISTRZEWO 6-0
2 8.43-8.55 3-4 SPARTA GDAŃSK GAP 2005 1-0
3 8.56-9.08 1-5 GAP I CONRAD GDAŃSK 0-0
4 9.09-9.21 2-3 KORONA ZELISTRZEWO SPARTA GDAŃSK 0-1
5 9.22-9.34 4-5 GAP 2005 CONRAD GDAŃSK 0-2
6 9.35-9.47 1-3 GAP I SPARTA GDAŃSK 1-1
7 9.48-10.00 2-4 KORONA ZELISTRZEWO GAP 2005 1-0
8 10.01-10.13 3-5 SPARTA GDAŃSK CONRAD GDAŃSK 0-2
9 10.14-10.26 1-4 GAP I GAP 2005 8-0
10 10.27-10.39 2-5 KORONA ZELISTRZEWO CONRAD GDAŃSK 1-1
GRUPA B
LP 11.00-11.20 WSPÓLNA ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z GRUPY B WYNIK
11 11.30-11.42 1-2 GAP II UKS MOSTY 1-0
12 11.43-11.55 3-4 AS POMORZE I GRYF TCZEW 1-3
13 11.56-12.08 1-5 GAP II POMEZANIA MALBORK 0-1
14 12.09-12.21 2-3 UKS MOSTY AS POMORZE I 0-1
15 12.22-12.34 4-5 GRYF TCZEW POMEZANIA MALBORK 0-2
16 12.35-12.47 1-3 GAP II AS POMORZE I 2-3
17 12.48-13.00 2-4 UKS MOSTY GRYF TCZEW 0-2
18 13.01-13.13 3-5 AS POMORZE I POMEZANIA MALBORK 1-1
19 13.14-13.26 1-4 GAP II GRYF TCZEW 0-2
20 13.27-13.39 2-5 UKS MOSTY POMEZANIA MALBORK 1-4
GRUPA C
LP 14.00-14.20 WSPÓLNA ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z GRUPY C WYNIK
21 14.30-14.42 1-2 KP GDYNIA AS POMORZE II 3-0
22 14.43-14.55 3-4 KADRA PZPN SI ARKA GDYNIA I 0-1
23 14.56-15.08 1-5 KP GDYNIA SZTORM MOSTY 0-0
24 15.09-15.21 2-3 AS POMORZE II KADRA PZPN 1-2
25 15.22-15.34 4-5 SI ARKA GDYNIA I SZTORM MOSTY 2-0
26 15.35-15.47 1-3 KP GDYNIA KADRA PZPN 2-0
27 15.48-16.00 2-4 AS POMORZE II SI ARKA GDYNIA I 0-5
28 16.01-16.13 3-5 KADRA PZPN SZTORM MOSTY 1-0
29 16.14-16.26 1-4 KP GDYNIA SI ARKA GDYNIA I 0-0
30 16.27-16.39 2-5 AS POMORZE II SZTORM MOSTY 2-0
GRUPA D
LP 17.00-17.20 WSPÓLNA ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z GRUPY D WYNIK
31 17.30-17.42 1-2 SI ARKA GDYNIA II STOLEM GNIEWNO 0-2
32 17.43-17.55 3-4 BAŁTYK GDYNIA II LIDER DĘBOGÓRZE 0-2
33 17.56-18.08 1-5 SI ARKA GDYNIA II BAŁTYK GDYNIA I 1-1
34 18.09-18.21 2-3 STOLEM GNIEWINO BAŁTYK GDYNIA II 2-0
35 18.22-18.34 4-5 LIDER DĘBOGÓRZE BAŁTYK GDYNIA I 2-1
36 18.35-18.47 1-3 SI ARKA GDYNIA II BAŁTYK GDYNIA II 3-0
37 18.48-19.00 2-4 STOLEM GNIEWINO LIDER DĘBOGÓRZE 1-1
38 19.01-19.13 3-5 BAŁTYK GDYNIA II BAŁTYK GDYNIA I 0-2
39 19.14-19.26 1-4 SI ARKA GDYNIA II LIDER DĘBOGÓRZE 0-1
40 19.27-19.39 2-5 STOLEM GNIEWINO BAŁTYK GDYNIA I 2-1
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2016 12/13.03.2016
ROZGRYWKI FINAŁOWE-NIEDZIELA 13.03.2016
GRUPA E
LP 8.00-8.20  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z V MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
41 8.20-8.32 5A-5B GAP 2005 UKS MOSTY  
42 8.34-8.46 5C-5D SZTORM MOSTY BAŁTYK GDYNIA II  
43 8.48-9.00 5A-5C GAP 2005 SZTORM MOSTY  
44 9.02-9.14 5B-5D UKS MOSTY BAŁTYK GDYNIA II  
45 9.16-9.28 5A-5D GAP 2005 BAŁTYK GDYNIA II  
46 9.30-9.44 5B-5C UKS MOSTY SZTORM MOSTY  
GRUPA F
LP 10.15-10.35  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z IV MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
47 10.35-10.47 4A-4B KORONA ZELISTRZEWO GAP II  
48 10.49-11.01 4C-4D AS POMORZE II SI ARKA GDYNIA II  
49 11.03-11.15 4A-4C KORONA ZELISTRZEWO AS POMORZE II  
50 11.17-11.29 4B-4D GAP II SI ARKA GDYNIA II  
51 11.31-11.43 4A-4D KORONA ZELISTRZEWO SI ARKA GDYNIA II  
52 11.45-11.57 4B-4C GAP II AS POMORZE II  
GRUPA G
LP 12.30-12.50  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z III MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
53 12.50-13.02 3A-3B SPARTA GDAŃSK AS POMORZE I  
54 13.04-13.16 3C-3D KADRA PZPN BAŁTYK GDYNIA I  
55 13.18-13.30 3A-3C SPARTA GDAŃSK KADRA PZPN  
56 13.32-13.44 3B-3D AS POMORZE I BAŁTYK GDYNIA I  
57 13.46-13.58 3A-3D SPARTA GDAŃSK BAŁTYK GDYNIA I  
58 14.00-14.12 3B-3C AS POMORZE I KADRA PZPN  
GRUPA H
LP 14.40-15.00  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z II MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
59 15.00-15.12 2A-2B CONRAD GDAŃSK GRYF TCZEW  
60 15.14-15.26 2C-2D KP GDYNIA LIDER DĘBOGÓRZE  
61 15.28-15.40 2A-2C CONRAD GDAŃSK KP GDYNIA  
62 15.42-15.54 2B-2D GRYF TCZEW LIDER DĘBOGÓRZE  
63 15.56-16.08 2A-2D CONRAD GDAŃSK LIDER DĘBOGÓRZE  
64 16.10-16.22 2B-2C GRYF TCZEW KP GDYNIA  
GRUPA I
LP 16.50-17.10  ROZGRZEWKA ZESPOŁY Z I MIEJSC SOBOTNICH ROZGRYWEK WYNIK
65 17.10-17.22 1A-1B GAP I POMEZANIA MALBORK  
66 17.24-17.36 1C-1D SI ARKA GDYNIA I STOLEM GNIEWNO  
67 17.38-17.50 1A-1C GAP I SI ARKA GDYNIA I  
68 17.52-18.04 1B-1D POMEZANIA MALBORK STOLEM GNIEWNO  
69 18.06-18.18 1A-1D GAP I STOLEM GNIEWNO  
70 18.20-18.32 1B-1C POMEZANIA MALBORK SI ARKA GDYNIA I  
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NAJLEPSI 
I  XI  STRZELEC 
II  XII 
III  XIII 
IV  XIV
V  XV  BRAMKARZ 
VI  XVI 
VII  XVII
VIII  XVIII  ZAWODNIK
IX  XIX 
X  XX