Gdynia Cup 2016 podsumowanie piewszego dnia • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   

Sobota.06.02.2016 roku,upłynęła  pod hasłem rozgrywek grupowych Turnieju Gdynia Cup 2016.

20 ekip, nie tylko z naszego województwa,rywalizowały o prawo do gry w niedzielnych finałach.

Gracze urodzeni w roczniku 2006 i młodsi zademonstrowali mnóstwo umiejętności piłkarskich,spryt bosikowy,ciekawe rozwiązania taktyczne,ambicję i wolę walki,a co najważniejsze,nastrzelali mnóstwo bramek.

Gdyńska Arena of Dąbrowa czyli największa w Polsce Północnej,hala pneumatyczna zlokalizowana na terenie ZS nr 14 służy wszystkim ekipom,gdyż nawet w bardzo wyrównanych grupach,pada wiele goli,a mecze rozstrzygają się niejednokrotnie w ostatnich sekundach spotkań.

W grupie A do końca ważyły się losy gospodarzy czyli Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej Dąbrowa,która zajęła drugą lokatę bezpośrednio z naszymi partnerami SI Arką Gdynia II.O zajęciu I miejsca w grupie zdecydował bezpośredni pojedynek,w którym o 1 gola lepsi okazali się żółto-niebiescy.

Miejsca 3,4 i 5 zajmowali Goksrit Luzino,AS Pomorze II oraz UKS Motława Suchy Dąb.

Grupa B to dominacja pierwszego zespołu Si Arki Gdynia,który zagarnął pełną pulę i pewnie zajął pierwsze miejsce w grupie.

W niedzielę zobaczymy zatem bratobójczy pojedynek pomiędzy Arkami w serii finałowej.

Grupa C i D to ogromne emocje i wiele zaskakujących rozstrzygnięć.

W każdej z tych grup co najmniej dwie ekipy zasługiwały na pierwszą czwórkę.Losy ważyły się do ostatnich chwil,a ostatecznie jedynki w swoich grupach wywalczyły Jaguar Gdańsk oraz Orkan Rumia.

Gratulujemy i zapraszamy w niedzielę od samego rana,gdzie rozstrzygać się będą mecze o poszczególne miejsca w turnieju Gdynia Cup 2016.

 

WYNIKI

FOTKI