Gdynia Cup 2016 rocznik 2005 podsumowanie • Gdynia CUP
 
 
pathpic   pathpic   cup   pathpic   

 

Arka Gdynia SI triumfuje w Gdynia Cup 2016.

W miniony weekend,30/31.01.2016 ,odbył się drugi turniej z cyklu Gdynia Cup 2016.

Turniej organizowany przez Gdyńską Akademię Piłkarską oraz ZS nr 14 Gdynia Dąbrowa, odbywa się pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Tym razem na starcie dwudniowych zmagań piłkarskich, zgromadzili się gracze urodzeni w roczniku 2005 i młodsi.

 20 drużyn z naszego województwa udanie rywalizowało w nowoczesnej hali pneumatycznej pokrywającej boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 60m na 30m.

W sobotę, drużyny podzielone na cztery  grupy po 5 ekip, rozegrały mecze każdy z każdym walcząc o jak najwyższe lokaty dające awans do grup finałowych.

W niedzielę wszystkie drużyny podzielone na nowe grupy adekwatnie od zajętego miejsca z dnia pierwszego, konkurowały o poszczególne lokaty w całym turnieju.

Łącznie rozegrano 70 meczów, w którym zdobyto aż 191 bramek, co daje średnią prawie 3 gole na jedno spotkanie.

Tylko 4 pojedynki  zakończyły się bezbramkowym remisem i to dwa w rywalizacji mistrzowskiej, co wybitnie odzwierciedla wyrównany poziom najlepszej czwórki turnieju.

W całym turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników wraz z Trenerami , a każda drużyna zagrała dokładnie tyle samo czasu gry czyli prawie 1,5 h.

Czas oczekiwania na spotkanie wynosi z reguły 12 minut, maksymalnie 24 minuty, co pozwala na rozegranie danej grupy przez 2,5h, a finałowego dnia, niecałe 2h z rozdaniem nagród.

Organizatorzy turnieju zadbali o to, aby każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal za udział, drobny upominek, a za 4 pierwsze miejsca okazałe puchary.

Nagrody indywidualne oraz statuetki wędrowały do najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika.

Ostateczna kolejność w turnieju:

  1. ARKA GDYNIA SI
  2. UKS 1 REDA
  3. JAGUAR GDAŃSK
  4. GEDANIA GDAŃSK
  5. GRYF TCZEW
  6. ARKA GDYNIA SI 2006 1
  7. GDYŃSKA AP DĄBROWA 1
  8. BAŁTYK GDYNIA 1
  9. CONRAD GDAŃSK
  10. UKS MOSTY
  11. AP KP GDYNIA
  12. BŁĘKITNI WEJHEROWO
  13. UKS 1 REDA 2
  14. ARKA GDYNIA SI 2006 2
  15. LECHIA GDAŃSK SA
  16. BAŁTYK GDYNIA 2
  17. ORKAN RUMIA
  18. UKS DRAGON BOJANO
  19. GDYŃSKA AP DĄBROWA 2
  20. KORONA ZELISTRZEWO

NAJLEPSZY STRZELEC DANIEL MIKOŁAJEWSKI (JAGUAR GDAŃSK)

NAJLEPSZY BRAMKARZ DAWID KIT (ARKA GDYNIA SI)

NAJLEPSZY ZAWODNIK MATEUSZ SELL (UKS 1 REDA)

PODZIĘKOWANIA DLA DYREKTORA ZS NR GDYNIA DĄBROWA PANA KRZYSZTOFA JANKOWSKIEGO,PREZESA POMORSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ,PANA RADOSŁAWA MICHALSKIEGO ORAZ NASZYM PARTNEROM:

KRĘGIELNIA CENTRUM  U7,GTSPORT PUCHARY I MEDALE ORAZ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM,TRENEROM ORAZ RODZICOM ZA FANTASTYCZNE DWA DNI Z FUTBOLEM.

 

WYNIKI

 GALERIA Z TURNIEJU

FRAGMENTY SPOTKAŃ DZIEŃ PIERWSZY

FRAGMENTY SPOTKAŃ DZIEŃ DRUGI