ASYSTENCI • POMORSKA LIGA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Liga Piłkarska   pathpic   I LIGA   pathpic   
ASYSTENT ZESPÓŁ RUNDA ZASADNICZA RUNDA REWANŻOWA
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII XII XIV XV XVI XVII XVII SUMA
OLSZEWSKI BARTOSZ EKIPA TRENERA CZAJKI 4 0 0 1 1 0 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 12
MAZURKIEWICZ TOMASZ EKIPA TRENERA CZAJKI 3 0 2 2 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
ŻMIJEWSKI ŁUKASZ KORPORATS 0 0 0 0 0 3 1 2 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 10
MAYER KAMIL FC KORPO 2 1 0 0 1 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
KOWALSKI ŁUKASZ TRANSFORMERS 2 2 0 0 0 0 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 9
WOJCIECHOWSKI KAMIL EKIPA TRENERA CZAJKI 2 0 0 0 1 1 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 9
BIŃKOWSKI PATRYK KOLEKTYW TEAM 0 0 5 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
DOMACHOWSKI SZYMON FS GDYNIA 0 1 1 2 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
KUPNIEWSKI SZYMON KORPORATS 0 1 0 0 0 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
SZCZECHOWSKI SZYMON EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 0 1 0 0 0 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 8
ICKIEWICZ KACPER TRANSFORMERS 1 0 0 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
SZCZEPANIAK RADOSŁAW EKIPA TRENERA CZAJKI 2 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 7
KAWA JAKUB EKIPA TRENERA CZAJKI 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
WALKUSZ ROBERT TRANSFORMERS 1 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
RIETZ PATRYK FS GDYNIA 0 0 0 0 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
AMBROSIEWICZ JAKUB FS GDYNIA 1 1 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 5
CZAJKA SEBASTIAN EKIPA TRENERA CZAJKI 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 5
GRZESIUK MAREK NORTH CREW UNITED 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
BOREK FILIP TRANSFORMERS 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
STANISZEWSKI KLAUDIUSZ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
KAROL MACIEJ KOLEKTYW TEAM 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
SZULC WOJCIECH FC KORPO 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
SIKORA WIKTOR FS GDYNIA 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
DZWONKOWSKI MACIEJ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
BĄCZKOWSKI TOMASZ NIEDZIELNI PIŁKARZE 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
FEDOROWICZ JAN NORTH CREW UNITED 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
GRACZYK ADRIAN KOLEKTYW TEAM 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
KUŹMIN BORYS EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
GRUBBA DARIUSZ TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
KRYNICKI ARKADIUSZ TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
BOCZEK ANDRZEJ NORTH CREW UNITED 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
TULIGOWSKI JACEK KORPORATS 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
WOJCIECHOWSKI MATEUSZ NORTH CREW UNITED 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
WIŁKOPEĆ KAMIL KOLEKTYW TEAM 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
STERNIK MARCIN EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
BARANOWSKI MICHAŁ FC KORPO 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
SEROCKI OSKAR TRANSFORMERS 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
PIĄTKOWSKI MATEUSZ KSW 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
SIKORA JAKUB FS GDYNIA 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
BRUHN ARTUR KSW 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
MIHAL DAMIAN KORPORATS 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
MARCYSIAK GRZEGORZ KORPORATS 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
SIERSZYŃSKI FRANCISZEK KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ NORTH CREW UNITED 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŁUBIEŻEWSKI MACIEJ NORTH CREW UNITED 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KALINOWSKI KAMIL ELTEL 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KARPIŃSKI HUBERT ELTEL 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
WŁODARCZYK KAMIL KORPORATS 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KAMIŃSKI PIOTR ELTEL 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
OPALIŃSKI PATRYK ELTEL 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
GRINHOLC ROMAN ELTEL 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
CYBULSKI MARCO KOLEKTYW TEAM 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
BADOWSKI PATRYK NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KĘPKA FC KORPO 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
PYRA RADOSŁAW FC KORPO 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
LASOTA DAMIAN KORPORATS 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KUPC KACPER NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
BIESZK GRZEGORZ TRANSFORMERS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JANOWSKI MIKOŁAJ TRANSFORMERS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
BAGINES MACIEJ NORTH CREW UNITED 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
PIKALA ROBERT FC KORPO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KUDŁACIK WOJCIECH KOLEKTYW TEAM 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
PROKOPOWICZ JANUSZ NIEDZIELNI PIŁKARZE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
GIL KAROL NORTH CREW UNITED 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
CHAŁASZCZYK ROBERT FS GDYNIA 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ZAJĄC FS GDYNIA 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MAZUR MACIEJ KORPORATS 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MASTER SZEF KAMIL NORTH CREW UNITED 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SIEWERT ARTUR KSW 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MICHALSKI WOJCIECH ELTEL 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
OLESZKIEWICZ MATEUSZ ELTEL 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŁUBIŃSKI TOMASZ KOLEKTYW TEAM 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SZATANEK MICHAŁ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOHYŁA PATRYK NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
LEWANCZYK FS GDYNIA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
DYBOWSKI PRZEMYSŁAW EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KOZAKIEWICZ FC KORPO 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MILEWSKI SEBASTIAN TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
PRZYCHOCKI DAMIAN FS GDYNIA 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SZULC MAREK FC KORPO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
TARNACKI JAKUB KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
FILIP MACIEJ KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KOWALSKI PAWEŁ KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JUSKIEWICZ KAMIL NORTH CREW UNITED 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
DĄBROWSKI KRZYSZTOF KORPORATS 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SZYMKOWIAK JAKIUB KSW 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
FILABER DAWID KSW 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
BRILL KAROL KSW 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MROZIŃSKI TOMASZ TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
TKACZYK TOMASZ KORPORATS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SUWOROF PATRYK NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SANTOS ICARO EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŻUCHOWSKI TOMASZ FC KORPO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOSZCZYŃSKI BŁAŻEJ FC KORPO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KARGOL KSW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
WENSŁAW MATEUSZ KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KOŚNIK MARCIN FS GDYNIA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0