SNAJPERZY • POMORSKA LIGA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Liga Piłkarska   pathpic   I LIGA   pathpic   
STRZELEC ZESPÓŁ RUNDA ZASADNICZA RUNDA REWANŻOWA
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII XII XIV XV XVI XVII XVIII SUMA
WOJCIECHOWSKI KAMIL EKIPA TRENERA CZAJKI 5 0 1 4 2 2 0 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 24
ICKIEWICZ KACPER TRANSFORMERS 2 2 1 0 3 1 7 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 22
OLSZEWSKI BARTOSZ EKIPA TRENERA CZAJKI 3 3 1 2 1 2 0 1 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 22
ŻMIJEWSKI ŁUKASZ KORPORATS 0 1 0 2 0 4 2 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16
KOWALSKI ŁUKASZ TRANSFORMERS 2 3 2 3 0 0 3 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 16
SZCZEPANIAK RADOSŁAW EKIPA TRENERA CZAJKI 3 1 1 0 0 0 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 13
SZULC WOJCIECH FC KORPO 1 2 0 1 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
DZWONKOWSKI MACIEJ NIEDZIELNI PIŁKARZE 3 0 1 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
BOCZEK ANDRZEJ NORTH CREW UNITED 1 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
MAZURKIEWICZ TOMASZ EKIPA TRENERA CZAJKI 5 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
BINKOWSKI PATRYK KOLEKTYW TEAM 3 0 2 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
SIKORA WIKTOR FS GDYNIA 0 0 1 2 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
DOMACHOWSKI SZYMON FS GDYNIA 0 0 0 1 0 1 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
GRZESIUK MAREK NORTH CREW UNITED 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
WOJCIECHOWSKI MATEUSZ NORTH CREW UNITED 1 2 0 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
WIŁKOPEĆ KAMIL KOLEKTYW TEAM 1 0 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
PRZYCHOCKI DAMIAN FS GDYNIA 0 0 1 1 2 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
GRINHOLC ROMAN ELTEL 1 0 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
RADTKE ŁUKASZ TRANSFORMERS 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
TKACZYK TOMASZ KORPORATS 0 1 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 6
GRALA ADAM KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 6
RIETZ PATRYK FS GDYNIA 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
BARANOWSKI MICHAŁ FC KORPO 1 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
WAGNERSKI ŁUKASZ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
KUPNIEWSKI SZYMON KORPORATS 1 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
MAYER KAMIL FC KORPO 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
GRUBBA DARIUSZ TRANSFORMERS 0 0 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
PYRA RADOSŁAW FC KORPO 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
MARCYSIAK GRZEGORZ KORPORATS 2 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
MAZUR MACIEJ KORPORATS 0 0 0 0 0 1 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
KAWA JAKUB EKIPA TRENERA CZAJKI 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
WŁODARCZYK KAMIL KORPORATS 0 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
SIERSZYŃSKI FRANCISZEK KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
SZERSZEŃ KONRAD NORTH CREW UNITED 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
BADOWSKI PATRYK NIEDZIELNI PIŁKARZE 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KAROL TOMASZ KOLEKTYW TEAM 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
GRACZYK ADRIAN KOLEKTYW TEAM 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KARPIŃSKI HUBERT ELTEL 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
SZCZECHOWSKI SZYMON EKIPA TRENERA CZAJKI 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
BRUHN ARTUR KSW 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
MROZIŃSKI TOMASZ TRANSFORMERS 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
BISZTO MICHAŁ FS GDYNIA 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
TULIGOWSKI JACEK KORPORATS 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
BOREK FILIP TRANSFORMERS 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
FILABER DAWID KSW 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
SUWOROF PATRYK NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
CZAJKA SEBASTIAN EKIPA TRENERA CZAJKI 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KOWALSKI PAWEŁ KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JANOWSKI MIKOŁAJ TRANSFORMERS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
BĄCZKOWSKI TOMASZ NIEDZIELNI PIŁKARZE 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
PIKALA ROBERT FC KORPO 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŁUBIEŻEWSKI MACIEJ NORTH CREW UNITED 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
BADOWSKI KRZYSZTOF NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MASTERCHEF KAMIL NORTH CREW UNITED 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
NAŁĘCZ BARTEK NORTH CREW UNITED 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KOŚNIK MARCIN FS GDYNIA 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
DZIWULSKI ANDRZEJ ELTEL 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MIHAL DAMIAN KORPORATS 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŁUBIŃSKI TOMASZ KOLEKTYW TEAM 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
STERNIK MARCIN EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
FILIP MACIEJ KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MACZKOWSKI MICHAŁ ELTEL 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
FEDOROWICZ JAN NORTH CREW UNITED 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JUSKIEWICZ KAMIL NORTH CREW UNITED 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
WENSŁAW MATEUSZ KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
PAZDRĄG MARCIN FC KORPO 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
AMBROSIEWICZ JAKUB FS GDYNIA 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
BRONK-MARWICZ MICHAŁ EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
SIEWERT KRZYSZTOF KSW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
OPALIŃSKI PATRYK ELTEL 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
BAGINES MACIEJ NORTH CREW UNITED 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
WŁODARCZYK KAMIL FC KORPO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KUŹMIN BORYS EKIPA TRENERA CZAJKI 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JÓZEFCZAK KRZYSZTOF FS GDYNIA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
LEWANCZYK FS GDYNIA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SZYMKOWIAK JAKUB KSW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SMOLEŃSKI MICHAŁ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SIEWERT ARTUR KSW 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
OLESZKIEWICZ MATEUSZ ELTEL 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KALINOWSKI KAMIL ELTEL 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KAROL MACIEJ KOLEKTYW TEAM 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ROESKE RADOSŁAW EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KUPTZ MAREK KSW 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
LEWAŃCZYK MACIEJ KSW 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
STANISZEWSKI KLAUDIUSZ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
RADTKE MARCIN TRANSFORMERS 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SZEKALSKI MICHAŁ ELTEL 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
WÓJCIK TOMASZ KSW 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
GÓRKA TOMASZ FC KORPO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
BRUHN PAWEŁ KSW 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MACHULSKI RADOSŁAW KSW 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MALANOWSKI RAFAŁ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
DYBOWSKI PRZEMEK EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
WŁODARSKI GRZEGORZ EKIPA TRENERA CZAJKI 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JEŻ ŁUKASZ NORTH CREW UNITED 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JANUSZ RAFAŁ ELTEL 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
CYBULSKI MARCO KOLEKTYW TEAM 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SEROCKI OSKAR TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
WALKUSZ ROBERT TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
SZATANEK MICHAŁ NIEDZIELNI PIŁKARZE 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
LASOTA DAMIAN FC KORPO 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KORZENIEWSKI DAMIAN KORPORATS 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KAMIŃSKI PIOTR ELTEL 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
GOŁUCHOWSKI PAWEŁ ELTEL 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
STAWOWSKI KAMIL KORPORATS 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
PIĄTKOWSKI MATEUSZ KSW 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRYNICKI ARKADIUSZ TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŻUCHOWSKI TOMASZ FC KORPO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOSZCZYŃSKI BŁAŻEJ FC KORPO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ NORTH CREW UNITED 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
POPŁAWSKI MARIUSZ TRANSFORMERS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0