GRAFIK • POMORSKA LIGA PIŁKARSKA
 
 
pathpic   pathpic   Gdyńska Liga Piłkarska   pathpic   I LIGA   pathpic   
LPDZIEŃDATAGODZGRAJĄCE EKIPYWYNIK
1 PN 09 I 20.10 KORPORATS TRANSFORMERS 4-8(1-5)
2 PN 09 I 21.10 KOLEKTYW TEAM FS GDYNIA 4-2(2-1)
3 WT 10 I 20.10 KSW EKIPA TRENERA CZAJKI 1-21(1-7)
4 ŚR 11 I 20.10 FC KORPO NIEDZIELNI PIŁKARZE 4-5(3-0)
5 ŚR 11 I 21.10 ELTEL NORTH CREW UNITED 2-8(1-4)
             
6 CZW 12 I 20.10 EKIPA TRENERA CZAJKI KOLEKTYW TEAM 8-0(4-0)
7 CZW 12 I 21.10 FS GDYNIA KORPORATS 5-2(3-0)
8 PT 13 I 20.10 NORTH CREW UNITED KSW 9-2(6-0) 
9 PT 13 I 21.10 TRANSFORMERS NIEDZIELNI PIŁKARZE 6-1(2-0) 
10 PN 16 I 19.00 FC KORPO ELTEL 5-2(1-0)
             
11 PN 16 I 20.00 NIEDZIELNI PIŁKARZE NORTH CREW UNITED 2-8(1-6)
12 PN 16 I 21.00 TRANSFORMERS EKIPA TRENERA CZAJKI 3-5(1-3)
13 WT 17 I 19.00 KOLEKTYW TEAM KSW 14-0(5-0)
14 ŚR 18 I 19.00 KORPORATS ELTEL 3-5(1-2)
15 ŚR 18 I 20.00 FS GDYNIA FC KORPO 5-1(1-1)
             
16 CZW 19 I 20.00 KSW NIEDZIELNI PIŁKARZE 2-9(0-4)
17 PT 20 I 19.00 KORPORATS KOLEKTYW TEAM 2-1(2-0)
18 PT 20 I 20.00 ELTEL TRANSFORMERS 0-5(0-2)
19 PT 20 I 21.00 NORTH CREW UNITED FS GDYNIA 4-5(2-2)
20 PN 23 I 19.00 FC KORPO EKIPA TRENERA CZAJKI 3-7(1-2)
             
21 PN 23 I 20.00 KOLEKTYW TEAM NORTH CREW UNITED 4-1(2-0)
22 PN 23 I 21.00 KSW ELTEL 1-3(0-2)
23 WT 24 I 19.00 NIEDZIELNI PIŁKARZE FS GDYNIA 1-5(1-2)
24 ŚR 25 I 19.00 EKIPA TRENERA CZAJKI KORPORATS 4-1(0-3)
25 ŚR 25 I 20.00 TRANSFORMERS FC KORPO 7-3(1-1)
             
26 PT 27 I 19.00 NORTH CREW UNITED KORPORATS 2-10(1-5)
27 PT 27 I 20.00 FS GDYNIA TRANSFORMERS 4-2(1-2)
28 PT 27 I 21.00 ELTEL KOLEKTYW TEAM 3-1(1-1)
29 PN 30 I 20.10 EKIPA TRENERA CZAJKI NIEDZIELNI PIŁKARZE 8-2(3-1)
30 PN 30 I 21.10 FC KORPO KSW 8-2(3-0)
             
31 WT 31 I 20.10 ELTEL FS GDYNIA 1-7(0-4)
32 N 19 II 21.00 NORTH CREW UNITED EKIPA TRENERA CZAJKI 0-6 val
33 ŚR 01 II 21.10 KOLEKTYW TEAM NIEDZIELNI PIŁKARZE 7-1(4-0)
34 CZW 02 II 20.10 KORPORATS FC KORPO 3-3(0-3)
35 CZW 02.II 21.10 KSW TRANSFORMERS 0-17(0-7)
             
36 PT 03 II 20.10 EKIPA TRENERA CZAJKI FS GDYNIA 1-2(0-1)
37 SB 18 II 21.00 FC KORPO KOLEKTYW TEAM 5-2(1-2)
38 PN 06 II 20.10 KSW KORPORATS 6-8(0-4)
39 PN 06 II 21.10 TRANSFORMERS NORTH CREW UNITED 7-1(4-0)
40 WT 07.II 20.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE ELTEL 1-4(0-1)
             
41 ŚR 08.II 21.10 KOLEKTYW TEAM TRANSFORMERS  5-4(3-1)
42 ŚR 08.II 20.10 FS GDYNIA KSW  6-0(val)
43 CZW 09 II 20.10 KORPORATS NIEDZIELNI PIŁKARZE  11-5(6-1)
44 CZW 09 II 21.10 ELTEL EKIPA TRENERA CZAJKI 0-13(0-5)
45 PT 10 II 21.10 NORTH CREW UNITED FC KORPO 6-8(3-5)
             
46 PT 10 II 20.10 FS GDYNIA KOLEKTYW TEAM 4-6(1-2)
47 PN 13 II 20.10 EKIPA TRENERA CZAJKI KSW 21-3(13-2)
48 PN 13 II 21.10 TRANSFORMERS KORPORATS 3-3(2-1)
49 ŚR 15 II 20.10 NORTH CREW UNITED ELTEL 1-3(1-1)
50 CZW 16 II 20.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE FC KORPO 5-2(3-1)
             
51 ŚR 15 II 21.10 KOLEKTYW TEAM EKIPA TRENERA CZAJKI 3-6(0-0)
52 WT 07.III 21.10 KSW NORTH CREW UNITED 6-0 val
53 ŚR 08.III 20.10 KORPORATS FS GDYNIA  8-3(4-0)
54 PN 20 II 20.10 ELTEL FC KORPO  1-5(0-1)
55 PN 20.II 21.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE TRANSFORMERS 4-8(2-4)
             
56 ŚR 22 II 20.10 NORTH CREW UNITED NIEDZIELNI PIŁKARZE 3-6(1-3)
57 WT 21 II 20.10 FC KORPO FS GDYNIA 0-5(0-3)
58 WT 21 II 21.10 KSW KOLEKTYW TEAM 0-8(0-3)
59 ŚR 22 II 21.00 EKIPA TRENERA CZAJKI TRANSFORMERS 1-12(0-3)
60 CZW 23 II 20.10 ELTEL KORPORATS 2-8(1-5)
             
61 PT 24 II 20.10 EKIPA TRENERA CZAJKI FC KORPO 6-0 val
62 CZW 09.III 21.10 FS GDYNIA NORTH CREW UNITED  10-4(4-4)
63 PN 27 II 20.10 KOLEKTYW TEAM KORPORATS 3-7(1-3)
64 PN 27 II 21.10 TRANSFORMERS ELTEL  7-4(3-0)
65 WT 28.II 20.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE KSW 8-2(3-0)
             
66 ŚR 01.III 20.10 KORPORATS EKIPA TRENERA CZAJKI 4-4 (0-2)
67 ŚR 01 III 21.10 FC KORPO TRANSFORMERS 6-0 val
68 CZW 02.III 20.10 ELTEL KSW 6-2(1-0)
69 CZW 02 III 21.10 FS GDYNIA NIEDZIELNI PIŁKARZE 8-5(4-4)
70 PT 03.III 20.10 NORTH CREW UNITED KOLEKTYW TEAM 2-5(1-1)
             
71 PN 06.III 20.10 KSW FC KORPO 7-8(3-4)
72 PN 06.III 21.10 KORPORATS NORTH CREW UNITED 6-0(3-0)
73 WT 07.III 20.10 KOLEKTYW TEAM ELTEL 5-4(3-3)
74 ŚR 08.III 21.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE EKIPA TRENERA CZAJKI 7-6(4-4)
75 ŚR 08 III 20.10 FC KORPO KORPORATS  1-6(0-1)
             
76 ŚR 08.III 21.10 TRANSFORMERS FS GDYNIA  0-6 val
77 CZW 09.III 20.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE KOLEKTYW TEAM  4-6(1-5)
78 PT 10 III 21.10 EKIPA TRENERA CZAJKI NORTH CREW UNITED 6-0 val
79 PT 10 III 21.10 TRANSFORMERS KSW 0-6 val
80 PT 10 III 20.10 FS GDYNIA ELTEL 3-6(3-3)
             
81 SB 11.III 20.00 FC KORPO NORTH CREW UNITED 2-5(1-1)
82 SB 11.III 21.00 EKIPA TRENERA CZAJKI ELTEL  17-3(6-0)
83 N 12.III 20.00 KORPORATS KSW 11-0(7-0)
84 N 12.III 21.00 TRANSFORMERS KOLEKTYW TEAM 6-0 val
85 PN 13.III 21.10 KSW FS GDYNIA  
             
86 ŚR 15 III 21.10 FS GDYNIA EKIPA TRENERA CZAJKI  ok
87 PN 13.III 20.10 ELTEL NIEDZIELNI PIŁKARZE  ok
88 WT 14 III 20.10 KOLEKTYW TEAM FC KORPO  ok
89 WT 14.III 21.10 NORTH CREW UNITED TRANSFORMERS 6-0 val
90 ŚR 15 III 20.10 NIEDZIELNI PIŁKARZE KORPORATS