LATO 2015 • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Obozy   pathpic   

Człuchów dzień siódmy

"Kijowa pogoda"

W Człuchowie bez zmian,tysiąc stopni ciepła,niebo bez chmur i ciągle funkcjonujemy:)

W obliczu natury,która funduje nam globalne ocieplenie klimatu i to akurat w Człuchowie,musimy działać bardzo rozsądnie,dlatego plan dnia wymaga bieżącej korekty.

Nie inaczej było w piątek,siódmym dniu naszego pobytu,który po westernowych szaleństwach,zaczął się tradycyjnie około 8.15 poranną toaletą oraz śniadaniem,codziennie serwowanym w formie bufetu szwedzkiego,co sprawia,że każdemu musi przypaść coś do gustu.

Jedzenie jest tutaj na bardzo wysokim poziomie i nikt nie powinien narzekać na serwowane posiłki.

Chwilę po śniadaniu czas na rozmowę z rodzicami i przygotowanie do zajęć,które dzisiaj uświetnili Trenerzy Kadry Polski w unihokeju, Pan Paweł i Piotr Ludwichowscy, prowadzący na co dzień zespół Energii Olimpii Osowa.

Przygodę z unihokejem czas zacząć,zatem po krótkim zaprezentowaniu Trenerów mogliśmy przystąpić do realizacji zadań obozowych skupiających się na trafieniu piłeczki.

Grupa "każdy dzień inny sport" pod okiem Trenerów Kadry Polski oraz pani Kingi i Soni odkrywali tajniki sportu,który króluje głównie w Skandynawii,aczkolwiek i u nas w Polsce znalazł swoje miejsce między innymi za sprawą takich pasjonatów jak bracia Ludwichowscy.

Dzieciaki ćwiczyły z wypiekami na twarzy i chłonęły cenne wskazówki Trenerów i Pań prowadzących zajęcia.Kolejne wyzwanie dla naszych podopiecznych,którzy mają za sobą praktycznie cały tydzień mega sportowych bodźców.

Tymczasem nasi mali i więksi piłkarze z powodzeniem realizowali zadania aplikowane przez Trenerów Adama,Szymona oraz obu Marcinów skrzętnie walcząc nie tylko z ćwiczeniami,ale rzecz jasna z wszechogarniającym upałem.

Poranny trening piłkarski udało się zrealizować,ale po obiedzie było to już całkowicie wykluczone.Temperatura podpowiadała tylko jeden kierunek-jezioro!

Kadra zabrała zatem całą ekipę nad jezioro,można było poleżeć.popływać,chłodzić się w wodzie i spędzić przyjemnie czas w miejskim kąpielisku spełniającym oczywiście wszelkie normy bezpiecznego korzystania z takich miejsc.

Powrót do ośrodka,kolacja i wyczekiwane turnieje,które tradycyjnie cieszą się dużym wzięciem.

Każda grupa rozegrała swoje turnieje oraz mecze i z czystym sumieniem można było położyć się do wygodnego łóżka wypoczywając przed sobotnimi zajęciami.

A co w sobotę ?

Królowa sportu lekka altetyka , futbol po każdą postacią,basen i finalne turnieje kończące nasz pobyt w Człuchowie...

Proszę "być z nami" na obozie i zerknąć w wolnej chwili co się dzieje w naszej krainie sportu.

www,apgdynia.pl oraz nasz fanpage.


Człuchów dzień szósty

" Na tropie Lucky Luka"

Gdzieś daleko na Dzikim Zachodzie.....

.....Bracia Dantonowie,Saloon,Sherif,rewolwery,mustangi i rzecz jasna nieśmiertelny Lucky Luk,przyjęli naszych obozowiczów w Westernowym Miasteczku na obrzeżach Grudziądza.

Można było przenieść się w czasy z dawnej epoki,w której królowało prawo szybszego rewolwera i indiańskich strzał,obejrzeć świetne pokazy z udziałem Kowbojów i koni,było dużo huku i wrzasku,obrabowany bank,więzienie i show,który był wizytówką tamtych lat.

Dzisiaj pobudka o godzinę wcześniej,wycieczka zaplanowana bowiem na cały dzień wymagała większej dyscypliny od naszych podopiecznych.
Chwilę po śniadaniu podstawione dyliżansy wiozły już ekipę w stronę nieznanej przygody z Dzikim Zachodem.....

Ponad 100 km podróży, na szczęście bez ataku Indian,zakończyło się szczęśliwie zatem można było rozgościć się na dobre w samym sercu, tykającej jak bomba zegarowa Kansas City czyli miasteczku rodem z czasów Winnetou i Old Shatterhanda.

Odwiedziny w saloonie,kopalni złota,rodeo,banku czy więzieniu z czasów Wild West pozwoliło przeżyć każdemu przygodę na miarę niejednego filmowego westernu.

Pomiędzy odwiedzinami miasteczka oraz okolicznych atrakcji takich jak Park Dinozaurów,Krainy Bajek oraz ZOO,mogliśmy podziwiać w amfiteatrze pokazy kowbojskie z udziałem koni,prawdziwych coltów i rzecz jasna bandy braci Dantonów z matką,Sherifa oraz oczywiście niezłomnego i bohaterskiego Lucky Luka.

Trzy pokazy,w tym jeden zapierający dech w piersiach z udziałem koni,przepletliśmy wizytą nad jeziorem,gdyż upały jak przystało na dziką prerię były dotkliwe,a woda pozwoliła naszym dzielnym podróżnikom w pełni się zrelaksować.

O zmierzchu dzielni wędrowcy powrócili prosto na kolację mając jeszcze w głowach huki i wrzaski dzikiego Zachodu.

Pozostał nam już tylko basen na zakończenie dnia i można udać się na zasłużony wypoczynek....

A już jutro odwiedziny Trenerów Kadry Polski Unihokeja,a na co dzień szkoleniowców Energii Osowa,panów Pawła i Piotra Ludwichowskich.

Na pewno będzie się sporo działo...

Zapraszamy do naszych relacji oraz fotek,które znajdują w albumach na naszym fanpagu.


Człuchów 2015 dzień piąty

''Futbolowe szaleństwo"

Piąty dzień pobytu na obozie sportowym w Człuchowie ogarnęła futbolowa gorączka.
W tym bowiem dniu dla wszystkich królowała piłka nożna,a inne sporty zeszły na nieco dalszy plan stanowiąc dostawkę dania głównego.

Od rana każdy obozowicz wyczekiwał nie tylko rozmowy z rodzicem,ale również nadchodzących emocji związanych z zaplanowanym Dniem Piłkarskim dla wszystkich.

Po śniadaniu pierwsza porcja emocji związanych z szerokim wachlarzem zadań stricte z zakresu kopanej czyli technika pod każdą postacią,elementy gier zadaniowych oraz gry i zabawy związane z piłką.

Nikt nie mógł narzekać na brak pozytywnych bodźców czysto piłkarskich,a pogoda,która tego dnia była wręcz stworzona do treningu,sprawiła,że uczestnicy naszego obozu z uśmiechem na ustach wyczekiwali kolejnych zajęć.

Obiad,krótka przerwa i nasi obozowicze wracają do gry.

Trening numer dwa to seria wyścigów z zakresu ogólnej sprawności fizycznej zakończona mega sztafetą,w której udział wzięła cała ekipa obozowa.

Emocje były,a kto wygrał?

W zasadzie można odpowiedzieć,że każdy widząc tak ogromne zaangażowanie naszych fantastycznych obozowiczów.Każdy dał z siebie maxa.

Po kolacji,kadra szkoleniowa naszego obozu rozegrała  kolejny mecz siatkarski z przebywającymi również w Człuchowie,następcami Małysza,Stocha czy Justyny Kowalczyk,czyli kadry młodych skoczków i biegaczek narciarskich ze Szczyrku.

Tym razem emocje sięgnęły zenitu,a mecz rozstrzygnął się dopiero w tie breaku na korzyść naszej kadry.

Zwycięstwo dedykujemy naszym obozowiczom,których ogłuszający doping niósł się po całym miasteczku.

Gromkie "Trenerzy....Trenerzy..."  nie mogło pójść na marne i ostateczną victorię przypieczętowaliśmy z przytupem.

Nasi podopieczni potracili głosy zatem w porannej rozmowie proszę nie dziwić się usłyszanej chrypce.

Na koniec dnia piłkarskiego praktycznie wszyscy rozegrali mecze lub turnieje piłkarskie,zamykając w ten  sposób kolejny obozowy dzień.

A co jutro?

Długo oczekiwana wycieczka-niespodzianka,która stała się obiektem konkursu skierowanego do rodziców śledzących nasza stronę internetową oraz fanpaga.

Z przykrością informuję,że nikt nie wytypował trafnie celu naszej jutrzejszej podróży pomimo tego,że padało wiele propozycji.

Nasza ekipa obozowa udaje się jutro do Świata Indian i Cowbojów w oddalonym o ponad 100km miasteczka Westernowego pod Grudziądzem.

Co tam zastaniemy i jak się będziemy bawić?

O tym już jutro wieczorem jak tylko wrócimy....

Pozdrawiamy ze słonecznego Człuchowa.


Człuchów dzień czwarty

"Jasnowidz z Człuchowa"

Uwaga!

Sensacyjna wiadomość z Człuchowa.

Ekipa Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej przebywająca na wypoczynku w mieście przepowiedni, pomimo usilnych prób, nie odgadła niespodzianki czekającej na nich podczas czwartego dnia pobytu na obozie.
Każdemu wydawało się, że ma dar przewidywania niczym człuchowski Jasnowidz i potrafi rozstrzygnąć zagadkę nurtującą każdego od rana, ale niestety ochrona tajemnicy  niespodzianki była zbyt szczelna ,aby wpadli na nią nasi podopieczni.

A co to za niespodzianka?

O tym w dalszej części tekstu…..
Czwarty dzień obozu minął błyskawicznie nieuchronnie zbliżając nas do półmetka pobytu na obozie sportowym Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej.

Pobudka ,toaleta  poranna, śniadanie, kilka chwil w telefonicznym połączeniu z rodzicami i do boju na kolejne wyzwanie dnia.
We wtorek odbył się trening stacyjny ,czyli akcja z zakresu techniki piłkarskiej, lekkiej atletyki, gier i zabaw ruchowych  i rzecz jasna mecze rozgrywane na wspaniałych obiektach w bezpośredniej bliskości naszego obiektu.

Grupa piłkarska szlifowała elementy piłkarskie pod okiem Trenerów  walcząc  o każdy metr boiska i bieżni, a tymczasem grupa sportowa pod nadzorem Pani Kingi i Soni, świetnie bawiła się w dniu Gier i Zabaw Ruchowych.

Przed obiadem każdy zadbał o porządek w pokojach i mógł udać się na w pełni zasłużony ,pyszny obiad.
Po obiedzie klasycznie odpoczynek poprzedzający wyjście nad jezioro.

Woda pozwalająca schłodzić się podczas upałów oraz super zjeżdżalnie sprawiły ,że naszym obozowiczom baterie załadowały się na maxa.
Dzień skończyliśmy wspólnym wielkim ogniskiem z pieczeniem kiełbasek nad samym jeziorem.

A niespodzianka?

To komplet sportowy dla każdego obozowicza komplet,który jest nagroda za udział w naszym obozie!

Było pięknie i jak to mawiają obozowicze „epicko” dlatego po powrocie do pokojów i toalecie wieczornej większość uczestników szybko ogarnął sen
Środa zapowiada się pod hasłem to całodziennej pracy nad techniką piłki nożnej, bowiem cały obóz, włącznie z grupą ogólnosportową ma Dzień Piłkarski.

Każdy zastanawia się już powoli nad czwartkiem i zaplanowaną całodniową wycieczką….tyle,że nikt jeszcze nie ma pojęcia Qvo Vadis Gdyńska Akademia Piłkarska ?

Konkurs dla rodziców trwa, zapisujemy swoje typy w komentarzach na Fanpagu,a obiecana nagroda za trafne wytypowanie czeka na zwycięzcę.

Zawsze można zwrócić się pomoc do jasnowidza z Człuchowa:)


"W poszukiwaniu cienia" plus super konkurs dla rodziców naszych obozowiczów.

Jeszcze w lipcu mawiało się,że "mamy piękną jesień tego lata" i nikt specjalnie nie wróżył afrykańskich upałów,a tutaj,na początku sierpnia,żar leje się z nieba i rzeczywiście ciężko o odrobinę przyjaznego cienia.

Naszym podopiecznym przebywającym trzeci dzień na obozie sportowym w Człuchowie,troszkę udało się oszukać afrykańską pogodę o czym piszemy poniżej.....

Po śniadaniu,które podobnie jak kolacja,dostępne jest w formie bufetu szwedzkiego,nasi podopieczni udali się na pierwsze zaplanowane zajęcia.

Pod okiem naszych wspaniałych Trenerów i opiekunów uczestnicy obozu ogólnosportowego udali się na kolejny dzień sportowy,tym razem pod hasłem "Siatkówka dla każdego".
Pani Sonia oraz Pani Kinga zadbały,aby obozowicze pomimo upalnej aury,poznali tajniki piłki siatkowej i spróbowali swoich sił w tej dyscyplinie.

Tymczasem na boiskach piłkarskich trwały zajęcia z zakresu piłki nożnej dla naszych graczy z Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej.
Chłopcy dali z siebie wszystko,a trenowanie w takich temperaturach naprawdę nie jest łatwe.

Każdy może jednak liczyć na stałą dostawę wody oraz stara się chronić głowę zakładając czapeczkę.Nie ma żartów ze słońcem zatem każdy doskonale wie,że musi zadbać o systematyczne nawadnianie oraz ochronę przed słońcem.

Przedpołudnie zakończyło się spacerem,zakupami oraz jak zwykle smacznym obiadem.

Panujące coraz większe temperatury skłoniło nasz sztab trenerski do modyfikacji planu dnia i od razu po przerwie obiadowej każda grupa w celu schłodzenia temperatury ciała,udała się na basen.

Jak się okazało,był to strzał w dziesiątkę.

Po kolacji,już w dużo chłodniejszym klimacie,mogliśmy zrealizować nasze zajęcia łącząc elementy techniki z doskonałą zabawą w formie gier oraz turniejów.

Podsumowując dzień trzeci pobytu w gościnnym Człuchowie,trzeba podkreślić ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników obozu w zaplanowany program zajęć i przekazać rodzicom szczere gratulacje za tak wspaniałe dzieci.
Jak to na obozie,rzecz jasna,że zdarzają się jakieś waśnie lub tarcia miedzy obozowiczami,ale wszystko rozstrzygane jest na drodze pokojowej z pomocą nasze super kadry:)

A co jutro?

Jutro mega dzień dla sportowców i piłkarzy,zatem jeżeli ktoś chce "być w Człuchowie" razem z nami,musi zajrzeć na naszego fanpaga lub na stronę internetową.

Ogłaszamy również konkurs dla odwiedzających naszą stronę oraz fanpaga.

Kto zgadnie dokąd zabieramy naszych podopiecznych na czwartkową wycieczkę????

Na zwycięzcę czeka nagroda-niespodzianka.

Czekamy na Wasze rozwiązania w komentarzach na naszym fanpagu.


Testerzy boisk z Trójmiasta oraz Turniej Gortata w Człuchowie.

Niedziela,drugi dzień obozu,upłynęła naszym obozowiczom niezwykle intensywnie.

Grupa piłkarska skupiła się na nauce oraz doskonaleniu techniki piłkarskiej przeplatanej grami i zabawami ruchowymi,natomiast dla grupa ogólnosportowa  spędziła dzień upłynął pod znakiem koszykówki!

Dzięki pięknym,i co najważniejsze,licznym obiektom sportowym zlokalizowanym dosłownie kilka metrów od nas,możemy wszyscy razem wychodzić na zajęcia i odbywać je w jednym czasie.
Korzystamy z dwóch boisk do piłki nożnej (w tym jedno oddane właśnie w niedzielę do użytku,z którego jako pierwsi skorzystali gracze Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej),dwóch boisk wielofunkcyjnych (jedno duże,drugie mniejsze),boisko do siatkówki oraz basenu oraz oczywiście ze stołówki zlokalizowanej na terenie naszego miejsca zamieszkania.

Po śniadaniu, pod okiem Trenerów Adama Szustka,Marcina Kośnika oraz Marcin Góralskiego,grupy roczników 2001/2002/2003/2004  doskonaliły elementy techniki piłkarskiej,koordynacji ruchowej,a także rozegrały gry zadaniowe.
Młodsza ekipa wraz z paniami wychowawczyniami Sonią Gorzkowską oraz Kingą Bugajską wzięły udział w grach i zabawach ruchowych,które wszystkim przypadły do gustu.

Grupa pod hasłem "Każdy dzień-inny sport" ćwiczyła z Trenerem Sebastianem Czajką podstawy koszykówki,a także pograła mini meczyki rodem z parkietów NBA.

Przed obiadem wszyscy udali się na spacer połączony z zakupami,na które dzieciaki czekały z taką samą tęsknotą jak za zajęciami podczas obozu:)

Po obiedzie,w drugiej części dnia,Trenerzy i Wychowawczynie zafundowały naszym podopiecznym dawkę kolejnych emocji piłkarskich oraz koszykarskich naprzemiennie z grami i zabawami ruchowymi,które pomimo wysokiej temperatury,cieszyły się ogromnym wzięciem i każdy chętnie w nich uczestniczył.

Nasi "koszykarze" po południu skoncentrowali się na podaniach i współpracy w zespole,kończąc tradycyjnie meczykami koszykarskimi.Szybkość z jaką dzieciaki "łapią" technikę oraz podstawowe zasady koszykówki,jest imponująca.

Po kolacji oraz porządkowaniu w pokojach,wszystkie grupy udały się na ostatnie niedzielne zajęcia.
Grupy piłkarskie najstarsze skorzystały z basenu,a najmłodsze odbyły turniej piłkarski "Liga Angielska".
Koszykarze wieczorny czas spędzili również pracowicie rozgrywając turniej koszykarski "O puchar Gortata".

Przed snem Trenerzy i Wychowawczynie skontrolowały jeszcze porządek w pokojach i cały obóz zasnął zamykając tym samym drugi dzień pobytu.

A już w poniedziałek dzień piłki siatkowej dla małych sportowców,a dla piłkarzy futbolowe dawki techniki,gier,turniejów oraz meczów towarzyskich przeplatanych lekką atletyką oraz zabaw i gier.

Jak udał się kolejny dzień w Człuchowie?

Zapraszamy do kolejnych fotorelacji z pobytu na naszą stronę www.apgdynia.pl oraz do śledzenia naszego fanpagu.

Więcej fotek z obozu w albumie "Człuchów dzień drugi"na naszym FANPAGU


Lato 2015
Obóz sportowy w Człuchowie
Rozpoczęty!

Gdyńska Akademia Piłkarska zorganizowała tego lata równoległe dwa różne obozy sportowe.
Tradycyjny,piłkarski, z lekką atletyką oraz ogólnosportowy pod hasłem "Każdy dzień-inny sport".

W sobotę 01.08.2015r z placu apelowego ZS nr 14 Gdynia Dąbrowa wystartowały autokary z naszymi stałymi podopiecznymi,ale także z zupełnie nowymi uczestnikami zorganizowanego przez nasza Akademię, letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Każdy uczestnik z nadziejami,ale i pewnie obawami przystępuje do dziewięciodniowej letniej przygody ze sportem.

Po lekkim falstarcie ostatecznie dotarliśmy szczęśliwie na miejsce i możemy w pełni cieszyć się pobytem w Człuchowie,a co najważniejsze tego lata ?

Mamy piękną pogodę!

Pod okiem naszych Trenerów oraz Trenerek odbyły się już pierwsze zajęcia z piłki nożnej,lekkiej atletyki oraz gier i zabaw ruchowych,a grupy piłkarskie rocznik 2005/2006/2007 oraz grupa ogólnosportowa udały się po raz pierwszy na basen.W tym czasie "starszyzna" rozegrała turnieje piłkarskie oraz koszykarskie na wspaniałych obiektach w naszym ośrodku.

Niedziela zapowiada się niezwykle atrakcyjnie zarówno dla małych piłkarzy i dla grupy "każdy dzień-inny sport"

Piłkarze odbędą dwa treningi z zakresu techniki piłkarskiej oraz gier zadaniowych podparte elementami lekkiej atletyki,natomiast dla drugiej grupy czeka "Dzień koszykówki" czyli porcja techniki koszykarskiej oraz mnóstwa gier i zabaw.

Wieczorem czeka basen oraz zajęcia integracyjne.

Pozdrawiamy z Człuchowa :)


KLIKAJĄC NA LINKI PONIŻEJ POBIERAMY KARTĘ OBOZOWO-KOLONIJNĄ ORAZ NIEZBĘDNIK OBOZOWY.

KARTA OBOZOWO-KOLONIJNA

NIEZBĘDNIK OBOZOWY


OBÓZ PIŁKARSKI ORAZ OGÓLNOSPORTOWY

 

 I.          RODZAJ              OBÓZ PIŁKARSKI  

              TERMIN             CZŁUCHÓW 01.08-09.08.2015 (9 DNI)

 

              DLA KOGO?      CHŁOPCY W PIĘCIU  KATEGORIACH WIEKOWYCH

                                        

             CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

 

TRENINGI PIŁKARSKIE Z LEKKOATLETYKĄ ORAZ KOORDYNACJĄ RUCHOWĄ,TURNIEJE PIŁKARSKIE,MECZE TOWARZYSKIE,SPORTY UZUPEŁNIAJĄCE,GRY I ZABAWY RUCHOWE,WYCIECZKA JEDNODNIOWA,PLAŻOWANIE I KĄPIELE,KONKURSY Z NAGRODAMI,OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE KOMPLET PIŁKARSKI,NAGRODĘ RZECZOWĄ, MEDAL ORAZ INNE NAGRODY ZA UDZIAŁ W KONKURSACH OBOZOWYCH

 

 

 

 

II.         RODZAJ              OBÓZ SPORTOWY "CODZIENNIE INNY SPORT"

             TERMIN              CZŁUCHÓW 01.08-09.08.2015 (9 DNI)

 

             DLA KOGO?       DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY

                                            W PIĘCIU  KATEGORIACH WIEKOWYCH

 

             CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

 

 

CODZIENNIE INNA AKTYWNOŚĆ RUCHOWA (KOSZYKÓWKA,PIŁKA RĘCZNA,PŁYWANIE,SIATKÓWKA,UNIHOKEJ,GRY I ZABAWY RUCHOWE,LEKKOTLETYKA,KOORDYNACJA RUCHOWA,PIŁKA NOŻNA, WYCIECZKA JEDNODNIOWA, PLAŻOWANIE I KĄPIELE,KONKURSY Z NAGRODAMI,OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE KOMPLET SPORTOWY,NAGRODĘ RZECZOWĄ,MEDAL ORAZ INNE NAGRODY ZA UDZIAŁ W KONKURSACH OBOZOWYCH

 

 

INFORMACJA O WYJEŹDZIE I POWROCIE

 

    WYJAZD      SOBOTA       01.08.2015

 

   POWRÓT    NIEDZIELA    09.08.2015

 

PLAC APELOWY ZS NR 14 GDYNIA DĄBROWA UL.NAGIETKOWA 73

 

 

 

SZCZEGÓŁY WYJAZDU NA OBÓZ DO CZŁUCHOWA

 

 • POBYT W POKOJACH 1-4 OSOBOWYCH Z ŁAZIENKĄ POWIATOWA BURSA SZKOLNA
 • WYŻYWIENIE (3 POSIŁKI DZIENNIE PLUS DESERY I WODA NA TRENINGI)
 • PRZEJAZD AUTOKAREM
 • KORZYSTANIE Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH
 • JEDEN TRENER/OPIEKUN  NA 6-8 UCZESTNIKÓW !!!
 • (TRENERZY PIŁKI NOŻNEJ,LEKKIEJ ATLETYKI,KOSZYKÓWKI,UNIHOKEJA,PIŁKI RĘCZNEJ,SIATKÓWKI,TRENER BRAMKARZY,WYCHOWAWCZYNIE I ANIMATORKI )
 • CAŁODOBOWA OPIEKA LEKARSKA
 • UBEZPIECZENIE NNW
 • NAGRODY RZECZOWE
 • HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA O WYMIARACH 46 M X 24 M (Z WIDOWNIĄ DLA 600 OSÓB), SALA GIMNASTYCZNA O WYMIARACH 24 M X 12 M,
 • BASEN SPORTOWY O DŁUGOŚCI 25 M PODZIELONY NA 6 TORÓW (GŁĘBOKOŚĆ OD 120 DO 180 CM),
 • BIEŻNIA LEKKOATLETYCZNA ( 4 TORY ) O NAWIERZCHNI TARTANOWEJ,
 • WIELOFUNKCYJNE BOISKO ORLIK O NAWIERZCHNI POLIURETANOWEJ
 • BOISKO ORLIK DO PIŁKI NOŻNEJ O NAWIERZCHNI TRAWIASTEJ,
 • BOISKO DO PIŁKI PLAŻOWEJ,
 • BOISKA WIELOFUNKCYJNE O NAWIERZCHNI POLIURETANOWEJ I TRAWIASTEJ, W SKŁAD KTÓRYCH WCHODZĄ: 2 BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ 62M X 25M, 2 BOISKA DO PIŁKI RĘCZNEJ 40M X 20M, 2 BOISKA DO PIŁKI SIATKOWEJ 18M X 9M, 4 BOISKA DO KOSZYKÓWKI 25M X 15M, 2 BOISKA DO BADMINTONA.

CAŁKOWITY KOSZT OBOZU TO 1200 ZŁ
Warunkiem udziału jest rezerwacja mailowa oraz wpłata zaliczki w wysokości 250 zł na podane niżej konto

v  w przypadku polecenia obozu osobie spoza naszej akademii 100 zł mniej od całkowitego kosztu.

v  w przypadku rodzeństwa po 150 zł mniej od każdej osoby.

v  w przypadku połączenia z naszą półkolonią 150 zł mniej od całkowitego kosztu

v  po opłacie zaliczki otrzymają państwo kartę obozowo-kolonijną do wypełnienia

 

PŁATNOŚCI DOKONUJEMY NA TO SAMO KONTO,NA KTÓRE OPŁACAMY SKŁADKI CZŁONKOWSKIE.

BANK ING  66 1050 1764 1000 0090 9602 8270

W TREŚCI WPISUJEMY:

 „SKŁADKA CZŁONKOWSKA (O), IMIĘ,NAZWISKO I ROCZNIK DZIECKA.