Człuchów dzień szósty • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Aktualności   pathpic   

" Na tropie Lucky Luka"

Gdzieś daleko na Dzikim Zachodzie.....

.....Bracia Dantonowie,Saloon,Sherif,rewolwery,mustangi i rzecz jasna nieśmiertelny Lucky Luk,przyjęli naszych obozowiczów w Westernowym Miasteczku na obrzeżach Grudziądza.

Można było przenieść się w czasy z dawnej epoki,w której królowało prawo szybszego rewolwera i indiańskich strzał,obejrzeć świetne pokazy z udziałem Kowbojów i koni,było dużo huku i wrzasku,obrabowany bank,więzienie i show,który był wizytówką tamtych lat.

Dzisiaj pobudka o godzinę wcześniej,wycieczka zaplanowana bowiem na cały dzień wymagała większej dyscypliny od naszych podopiecznych.
Chwilę po śniadaniu podstawione dyliżansy wiozły już ekipę w stronę nieznanej przygody z Dzikim Zachodem.....

Ponad 100 km podróży, na szczęście bez ataku Indian,zakończyło się szczęśliwie zatem można było rozgościć się na dobre w samym sercu, tykającej jak bomba zegarowa Kansas City czyli miasteczku rodem z czasów Winnetou i Old Shatterhanda.

Odwiedziny w saloonie,kopalni złota,rodeo,banku czy więzieniu z czasów Wild West pozwoliło przeżyć każdemu przygodę na miarę niejednego filmowego westernu.

Pomiędzy odwiedzinami miasteczka oraz okolicznych atrakcji takich jak Park Dinozaurów,Krainy Bajek oraz ZOO,mogliśmy podziwiać w amfiteatrze pokazy kowbojskie z udziałem koni,prawdziwych coltów i rzecz jasna bandy braci Dantonów z matką,Sherifa oraz oczywiście niezłomnego i bohaterskiego Lucky Luka.

Trzy pokazy,w tym jeden zapierający dech w piersiach z udziałem koni,przepletliśmy wizytą nad jeziorem,gdyż upały jak przystało na dziką prerię były dotkliwe,a woda pozwoliła naszym dzielnym podróżnikom w pełni się zrelaksować.

O zmierzchu dzielni wędrowcy powrócili prosto na kolację mając jeszcze w głowach huki i wrzaski dzikiego Zachodu.

Pozostał nam już tylko basen na zakończenie dnia i można udać się na zasłużony wypoczynek....

A już jutro odwiedziny Trenerów Kadry Polski Unihokeja,a na co dzień szkoleniowców Energii Osowa,panów Pawła i Piotra Ludwichowskich.

Na pewno będzie się sporo działo...

Zapraszamy do naszych relacji oraz fotek,które znajdują w albumach na naszym fanpagu.