Człuchów 2015 dzień trzeci • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Aktualności   pathpic   

"W poszukiwaniu cienia" plus super konkurs dla rodziców naszych obozowiczów.

Jeszcze w lipcu mawiało się,że "mamy piękną jesień tego lata" i nikt specjalnie nie wróżył afrykańskich upałów,a tutaj,na początku sierpnia,żar leje się z nieba i rzeczywiście ciężko o odrobinę przyjaznego cienia.

Naszym podopiecznym przebywającym trzeci dzień na obozie sportowym w Człuchowie,troszkę udało się oszukać afrykańską pogodę o czym piszemy poniżej.....

Po śniadaniu,które podobnie jak kolacja,dostępne jest w formie bufetu szwedzkiego,nasi podopieczni udali się na pierwsze zaplanowane zajęcia.

Pod okiem naszych wspaniałych Trenerów i opiekunów uczestnicy obozu ogólnosportowego udali się na kolejny dzień sportowy,tym razem pod hasłem "Siatkówka dla każdego".
Pani Sonia oraz Pani Kinga zadbały,aby obozowicze pomimo upalnej aury,poznali tajniki piłki siatkowej i spróbowali swoich sił w tej dyscyplinie.

Tymczasem na boiskach piłkarskich trwały zajęcia z zakresu piłki nożnej dla naszych graczy z Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej.
Chłopcy dali z siebie wszystko,a trenowanie w takich temperaturach naprawdę nie jest łatwe.

Każdy może jednak liczyć na stałą dostawę wody oraz stara się chronić głowę zakładając czapeczkę.Nie ma żartów ze słońcem zatem każdy doskonale wie,że musi zadbać o systematyczne nawadnianie oraz ochronę przed słońcem.

Przedpołudnie zakończyło się spacerem,zakupami oraz jak zwykle smacznym obiadem.

Panujące coraz większe temperatury skłoniło nasz sztab trenerski do modyfikacji planu dnia i od razu po przerwie obiadowej każda grupa w celu schłodzenia temperatury ciała,udała się na basen.

Jak się okazało,był to strzał w dziesiątkę.

Po kolacji,już w dużo chłodniejszym klimacie,mogliśmy zrealizować nasze zajęcia łącząc elementy techniki z doskonałą zabawą w formie gier oraz turniejów.

Podsumowując dzień trzeci pobytu w gościnnym Człuchowie,trzeba podkreślić ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników obozu w zaplanowany program zajęć i przekazać rodzicom szczere gratulacje za tak wspaniałe dzieci.
Jak to na obozie,rzecz jasna,że zdarzają się jakieś waśnie lub tarcia miedzy obozowiczami,ale wszystko rozstrzygane jest na drodze pokojowej z pomocą nasze super kadry:)

A co jutro?

Jutro mega dzień dla sportowców i piłkarzy,zatem jeżeli ktoś chce "być w Człuchowie" razem z nami,musi zajrzeć na naszego fanpaga lub na stronę internetową.

Ogłaszamy również konkurs dla odwiedzających naszą stronę oraz fanpaga.

Kto zgadnie dokąd zabieramy naszych podopiecznych na czwartkową wycieczkę????

Na zwycięzcę czeka nagroda-niespodzianka.

Czekamy na Wasze rozwiązania w komentarzach na naszym fanpagu.