Wałcz dzień nr 3 • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Aktualności   pathpic   

Dzisiejszego dnia na chłopców czekał kolejny zestaw zajęć sportowych przeplatanych rekreacją. Tradycyjnie po śniadaniu nastąpił podział na dwie grupy i zróżnicowane treningi. Grupa starsza udała się do siłowni ,,hangar" w której chłopcy podzieleni na pary realizowali zajęcia wzmacniające. Druga grupa miała w tym czasie trening piłkarski z głównym naciskiem na prowadzenie piłki.
     Po przerwie obiadowej przyszedł czas na zajęcia popołudniowe, które rozpoczęliśmy od rekreacji na basenie. Pomysłowość naszych piłkarzy na zabawy w wodzie nie zna granic. Następnie na dzielnych obozowiczów czekały warsztaty integracyjne pt.:,,Poznaj siebie i swoich kolegów z boiska". Pomimo tego, że niektórzy chłopcy znają się od dawna, mottem przewodnim było zrozumienie swoich atutów i mankamentów w grze oraz wskazanie takowych innym.
       Wczesnym wieczorem obie grupy miały na dużej sali trening, w którym skupiliśmy się na uderzeniach na bramkę oraz doskonaleniu zwodów. Całość zakończył zacięty turniej pt.:,,Wałcz Cup".

      Jutro czeka nas piłkarski wtorek dzielony zajęciami na pływalni.