Obóz sportowy Człuchów 2016 dzień nr 7 i 8 • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Aktualności   pathpic   
"Kierunek Trójmiasto czyli ostatki obozowe z ogniskiem i tortem w tle"
 
Informacja o powrocie:
SPODZIEWANY POWRÓT OBOZOWICZÓW OKOŁO GODZINY 18.00 PLAC APELOWY ZS NR 14 GDYNIA DĄBROWA
 
Dzień nr 7 i 8 obozu sportowego w Człuchowie.
 
Przedostatni dzień naszego pobytu,po środowej wycieczce do Łeby,upłynął niezwykle intensywnie.
Grupy piłkarskie spędziły go na doskonaleniu poznanych elementów techniki oraz grach zadaniowych podsumowując całość wieczornym turniejem "Tyranozaur Cup 2016".
Grupa ogólnosportowa na cały dzień zamieniła się w piłkarzy poznając niektóre tajniki futbolu,a także świetnie bawiła się podczas gier i zabaw na wesoło.
 
W czwartek rzecz jasna nie zabrakło również porcji języka angielskiego,który prowadzony w formie zabawowej i niezwykle przystępnej z pewnością przypadł do gustu nawet najbardziej wyszukanym gustom.
 
Po obiedzie nastąpiła miła uroczystość dla naszych dwóch gracz z grupy piłkarskiej,którzy podczas obozu obchodzili urodziny.
Na pyszne torty zaprosili solenizanci Adam Chabraszewski (12 lat) oraz Adam Starczewski (11 lat).
Obozowicze odśpiewali tradycyjne "sto lat" chłopakom,aby za moment rozkoszować słodkimi smakami serwowanego ciasta.
 
Ostatni wieczór w Człuchowie spędziliśmy nad jeziorem,gdzie podczas przygotowanego ogniska każdy konsumował upieczone własnoręcznie kiełbaski oraz zjadł kolację na świeżym powietrzu.
Poza częścią kulinarną odbyła się również część artystyczna,w której każda grupa przedstawiła krótki występ w formie zabawowej.
Wróciliśmy do bazy przed 22.00 i choć ostatni wieczór trwał nieco dłużej niż zwykle,każdy w piątek rano wstał na śniadanie pomału wytężając wzrok w kierunku Trójmiasta.
 
Pakowanie toreb i walizek,porządkowanie pokojów,ostatnie gry na boiskach Cżłuchowa,pożegnalny obiad około 14.00 z wręczeniem medali oraz sprzętu sportowego i granicach godziny 15.00 wyruszymy w drogę powrotną.
 
Do zobaczenia na miejscu
 
Sebastian Czajka