Obóz sportowy Człuchów 2016 dzień nr 4 • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Aktualności   pathpic   

"Do you speak English?"

Day number four in Człuchów:)

Czas wakacji i aktywnego wypoczynku nie musi wcale oznaczać zupełnego rozbratu z nauką,szczególnie jeżeli chodzi o język obcy.
Nasi mali piłkarze oraz sportowcy mają tę niebywałą przyjemność korzystać nie tylko z wszechstronnej aktywności ruchowej,ale także z zapałem uczą się i doskonalą język angielski pod czujnym okiem Pana Bartosza Podoskiego,który przekazuje naszym podopiecznym swoje bogate doświadczenie w tym zakresie.

Poniedziałek okazał się niezwykle ciepłym dniem podczas naszego pobytu,który mija w błyskawicznym tempie za sprawą bardzo napiętego i urozmaiconego programu.

Grupy piłkarskie podczas poniedziałkowych treningów głównie skoncentrowały się na szlifowaniu zwodów piłkarskich i strzałów do bramki,ale nie zabrakło również elementów gier zadaniowych.

Trenerzy Tomasz Mazurkiewicz ,Marcin Góralski oraz Szymon Szczechowski przygotowali odpowiedni zestaw ćwiczeń i zadań,które zdecydowanie pozwolą naszym obozowiczom podnieść poziom ich wyszkolenia technicznego.

Piłkarze zaliczyli zajęcia z lekkiej atletyki,która z pewnością poprawi technikę biegu chłopaków,co jest niezwykle istotne podczas gry w piłkę.

Ekipa sportów ogólnych spędziła dzień pod znakiem siatkówki,gdzie pod kontrolą Pani Soni Gorzkowskiej,Kingi Bugajskiej oraz Trener Szymona Szczechowskiego mogli podoskonalić i nauczyć się kilku ciekawych elementów.

Kto wie,być może ktoś z naszych obozowiczów zdecyduje się kiedyś na grę właśnie w tej dyscyplinie sportu.

Nasi obozowicze jak widać na fotkach czują się generalnie dobrze,poza drobnymi niedyspozycjami wszyscy dobrze pracują podczas całego pobytu,zdarzają się oczywiście tęsknoty czy też chwilowe niezadowolenia,ale jak to życie na obozie poza domem rodzinnym,czasem nie do końca jest idealne jakby się chciało.

Jak to mówią niektórzy "damy radę"  więc i my poradzimy sobie ze wszystkim doskonale i każdy wróci do domu zadowolony z pobytu,tym bardziej,że na obozowiczów czeka jeszcze sporo przygód i atrakcji.

Sebastian Czajka

p.s. w albumach na FB dostępne są na bieżąco zdjęcia z naszego pobytu.