Obóz sportowy Człuchów 2016 dzień nr 3 • OBOZY I PÓŁKOLONIE
 
 
pathpic   pathpic   Obozy i Turnieje   pathpic   Aktualności   pathpic   

Dzień nr 3 na obozie

"Kuchenne rewolucje oraz Mini-Euro 2016 w Człuchowie"

Trzeci dzień pobytu na obozie sportowym naszej Akademii upłynął pod znakiem treningów z zakresu nauczania i doskonalenia techniki piłkarskiej,turniejów,mini gier,a dla grupy ogólnosportowej  przygotowano dzień gier i zabaw.

Dzień tradycyjnie rozpoczął się od pobudki i porannej toalety po której nasi obozowicze udali się na śniadanie.Posiłki są w formie bufetu szwedzkiego zatem każdy może najadać się tyle ile tylko zechce,do tego jest bardzo duży wybór co pozwala każdemu znaleźć coś dobrego dla siebie.

Przedpołudniowe zajęcia jak zwykle w czterech grupach,jedni okupują boiska piłkarskie,inni wielofunkcyjne,a jeszcze inni pilnie "uczą się" języka angielskiego.

Grupa piłkarska skupiała się w niedzielę nie tylko nad doskonaleniem elementów techniki piłkarskiej ,strzałów do bramki oraz mini grach,ale też udało się rozegrać dwa turnieje piłkarskie pod szumnymi nazwami "Kuchenne rewolucje" oraz "Mini-Euro 2016".Grupa najmłodsza rozegrała ponadto drugi mecz kontrolny z Toruniem.
Zajęcia prowadzone przez Trenerów Tomka,Marcina,i Szymona pozwalają każdemu z uczestników podnieść na wyższy poziom indywidualną technikę oraz odnaleźć się w zespole.

Grupa ogólnosportowa skupiła się na szeregu gier i zabaw ruchowych pod okiem Pani Soni i Pani Kingi,a także na elementach ogólnego rozwoju fizycznego.

Każda grupa dzień zakończyła relaksem w basenie,który po całym dniu jest niewątpliwą formą wypoczynku dla każdego.

Fotki z trzeciego dnia pobytu są już w albumie na FB :)