GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
 
 

Kruszwica Lato 2017 dzień 4

Kruszwica Lato 2017 dzień nr 4

Pobyt naszych podopiecznych z Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej oraz grupy ogólnosportowej,rozkręca się na dobre.
Wtorek upłynął pod znakiem intensywnych zajęć z zakresu nauki i doskonalenia gry obronnej,techniki piłkarskiej oraz kształtowania cech motorycznych naszych zawodników.Grupa ogólnosportowa spędziła czas na kształtowaniu umiejętności siatkarskich oraz grach i zabawach ruchowych.
Każda grupa aktywnie uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach z języka angielskiego,a pod koniec dnia Liga Mistrzów wzbudzająca jak zwykle sportowe emocje.
W ciągu upalnego dnia korzystamy oczywiście z pobliskiego kąpieliska,aby schładzać się podczas trwania wysokich temperatur.
Życie obozowe tętni od rana do wieczora,a każdy dzień choć napięty kończy się z uśmiechem na ustach.



Kruszwica Lato 2017 dzień 1,2,3

Kruszwica Lato 2017
Zgrupowanie sportowe Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej

Od 05.08.2017 w Kruszwicy gościmy z naszą Akademią na przedsezonowym zgrupowaniu.
Oprócz grupy piłkarzy z rocznika 2004/2005,którzy szlifują formę pod okiem naszych szkoleniowców,jest również tradycyjnie grupa ogólnosportowa spędzająca aktywnie wakacje.
Nad przygotowaniem do rundy jesiennej czuwa kadra trenerska w składzie Sonia Gorzkowska(lekkoatletyka,gry i zabawy ruchowe),Kinga Pazdro(lekkoatletyka,gry i zabawy ruchowe),Bartosz Podoski (język angielski)Tomasz Mazurkiewicz,Mikołaj Podgórniak,Icaro Pereira-Santos,Sebastian Czajka(trenerzy piłkarscy).
Pierwsze trzy dni upłynęły pod znakiem intensywnej pracy zarówno pod kątem nauczania i doskonalenia techniki,taktyki,ale także rozwoju motorycznego.Każdego wieczoru rozgrywane są turnieje piłkarskie,a z uwagi na fantastyczną pogodę korzystamy także z kąpieli zarówno słonecznej,jak i wodnej:)

Zapraszamy do obejrzenia fotek z naszego pobytu,które znajdują się w osobnym albumie na FB



Gdynia Cup dla rocznika 2007

Trają rozgrywki w turnieju piłkarskim z cyklu Gdynia Cup 2017.

Turniej dla rocznika 2007 zgromadził na starcie 30 ekip.

Wyniki na żywo można prześledzić TUTAJ



Rozgrywki finałowe

Finały Gdynia Cup dla rocznika 2004

ROZGRYWKI FINAŁOWE-NIEDZIELA 12.02.2017
LP GRUPA A   GRAJĄCE EKIPY WYNIK
31 9.00-9.14 1-2 GAP II LIDER DĘBOGÓRZE  
32 9.15-9.29 3-4 KS CHWASZCZYNO ARKA GDYNIA SI 2005  
33 9.30-9.44 1-5 GAP II UKS BRODNICA  
34 9.45-9.59 2-3 LIDER DĘBOGÓRZE KS CHWASZCZYNO  
35 10.00-10.14 4-5 ARKA GDYNIA SI 2005 UKS BRODNICA  
36 10.15-10.29 1-3 GAP II KS CHWASZCZYNO  
37 10.30-10.44 2-4 LIDER DĘBOGÓRZE ARKA GDYNIA SI 2005  
38 10.45-10.59 3-5 KS CHWASZCZYNO UKS BRODNICA  
39 11.00-11.14 1-4 GAP II ARKA GDYNIA SI 2005  
40 11.15-11.29 2-5 LIDER DĘBOGÓRZE UKS BRODNICA  
           
LP GRUPA B   GRAJĄCE EKIPY WYNIK
46 12.00-12.14 3-4 GOKSRIT LUZINO FA SZCZECIN I  
47 12.15-12.29 1-2 GAP I ARKA GDYNIA SI 2005  
48 12.30-12.44 5-6 FA SZCZECIN II ARKA GDYNIA SI 2004  
49 12.45-12.59 1-3 GAP I GOKSRIT LUZINO  
50 13.00-13.14 2-4 ARKA GDYNIA SI 2005 FA SZCZECIN I  
51 13.15-13.29 3-6 GOKSRIT LUZINO ARKA GDYNIA SI 2004  
52 13.30-13.44 1-5 GAP I FA SZCZECIN II  
53 13.45-13.59 2-6 ARKA GDYNIA SI 2005 ARKA GDYNIA SI 2004  
54 14.00-14.14 4-5 FA SZCZECIN I FA SZCZECIN II  
55 14.15-14.29 2-3 ARKA GDYNIA SI 2005 GOKSRIT LUZINO  
56 14.30-14.44 1-6 GAP I ARKA GDYNIA SI 2004  
57 14.45-14.59 3-5 GOKSRIT LUZINO FA SZCZECIN II  
58 15.00-15.14 4-6 FA SZCZECIN I ARKA GDYNIA SI 2004  
59 15.15-15.29 2-5 ARKA GDYNIA SI 2005 FA SZCZECIN II  
60 15.30-15.44 1-4 GAP I FA SZCZECIN I  



archiwum:

partnerzy: